Eşim artık bana çekici gelmiyor ne yapmalıyım ?

Ha bak bir de işin vijdan tarafı var. Sıkıntı Allah yardımcın olsun hayatım. Ama gerçekten sıkıntı. Buradan sana akıl vermek isterdim ama malesef bu durumda yanlız başınasın. Senin hayatın. Senin kararların.

merhaba 4 yıllık sevgilimle evlendik 1 yıldır evliyiz.Evlenmeden önce her ikimizde çok fazla ilişkiye girmek istiyorduk ve giriyorduk ama evlendikten sonra bende isteksizlik bir soğukluk başladı sebebi duygusal da olabilir eşim bana çekici gelmiyor bazen kafam çok karışık bana bir yol gösterin
benim tam tersi ben çok istekliyim eşim çok soğuk 11 yıllık evliyim haftaya 1 ilişkiye giriyoruz halbuki ben her gün istiyorum

Hayatım işte senin de eşininde çok fazla zamanı kalmamış. Biz 47 yaşındayız eşimle aynıyız eşime kalsa haftada üç olsun der ama ben artık menapoza girdim hiç aklıma bile gelmiyor :) Kör topal idare ediyoruz işte. Az var bi kaç sene sonra nası olsa sizlerin de canarı çekmeyecek bundan emin olabilirsiniz :)))

Hayatım işte senin de eşininde çok fazla zamanı kalmamış. Biz 47 yaşındayız eşimle aynıyız eşime kalsa haftada üç olsun der ama ben artık menapoza girdim hiç aklıma bile gelmiyor :) Kör topal idare ediyoruz işte. Az var bi kaç sene sonra nası olsa sizlerin de canarı çekmeyecek bundan emin olabilirsiniz :)))
ee napayım ben şimdi eşimle kağıt oyunu mu oynayalım yaşımız geçti diye :)

Hayatım kağıt oyna ma da işte konuşturma beni bi güzellik yapın birbirinize :) Oyuncaklardan edinin ne bilim yapın işte bişeyler çol çocuk bakıyor buralara :) siz belli değilsiniz ama ben belliyim hahahaha

Geri