Eşim beni aldatıyorrrrrr !!!

hayatta keşkelerin olmasın istiyosan çevrendeki tecrübeli insanların sesini dinle dediklerini yap..mavişimbebek istiyor senin içinde bu durumu yaşayan herkes içinde iyi bi örnek...allah yardımcın olsun....

Günaydın melekler ben bu yazıyı ilk okuduğumda içim acımıştı allahım gencecik bir kız yine sevgisi aşkı uğruna heba olmak üzere ne yapabilirim diye kendimden örnek vermek istedim ve yazdım ama dejavuu hiç okumamış gibi yazıyı es geçti yine yazdım aynı çok iyi anlıyorum duymak istediği şeyler farklı ama öyle olmuyor hayat gerçeklerden ibaret ve gerçeklerde acıdır ve acıtır birdahada yazma gereği duymadım çünkü yaşamadan anlamayacak biliyorum ben istedimki benim gibi gençliğini zayi ziyan etmesin canım seni benim kadar kimse anlayamaz artık bitmiş biraz zor olacak ama sonrasında arkana dönüp baktığında ucuz atlatmışım diyeceksin ve doğru karar verdiğini göreceksin daha ne diyeyim bilmiyorum ama kendine yazık etme bırak kocana yazık olsun.......

bu duruma ne kadar dayanılır ki?konuyu yazdığın tarih eski;şu an durumun nedir?insan ayrılsada içi acıyor,birlikte olsada içi acıyor!!

canım sana bi tavsiye yapabilirsen tabi eşini herşeyden uzakta bi kaç gün geçirmeye bi şekilde ikna et ve tekrr eski gnleri hatrlat ona bi dene

canım Allah yardımcın olsun ya..
ne denebilir ki..
er geç anlayacak farkına varacak yaptığı yanlışın..!
Rabbi"m YAR VE YARDIMCIN OLSUN İNŞALLAH...

merhaba melekler aylardır yazmıyordum. bu köşede benim günlüğüm gibi oldu artık :) eşim resmen ilişkisini bitirdi o kan emici şıllıkla. ama arada yine bir sebep bulup arattırıyor kendini şıllık.parası bitince tabi. eşim ise eskisi gibi bana döndü. ama bir insan yedisinde neyse yetmişinde odur derlermiş doğru. benim kocam göz çapkını. fiziksel bişiy yok. ona eminim ve biliyorum. ondaki sigara nasıl dudak tiryakisi içine çekmiyor, aynen o :) Artık takmıyorum.Bakın espri bile yapabiliyorum:) İnceldiği yerden kopsun diyorum. Oda artık elini taşın altına koyuyor. Eskisi gibi hakaret ve kırıcılık yok. En azından insan gibi davranıyor ve bensiz bir yere gitmiyor. Ama wc ye giderken telefonunu yanında götürmeside beni deli ediyorrr. Bayan elemanlarına başarısız olsa dahi aşırı ilgili olması, erkek elemanları ise başarılı olsa bile tınlamaması çapkın olmasının delilidir. Dediğim gibi artık takmıyorum. Bazı çalışan bayanlardada suç var. Ne kadar çalışırsan çalış bayan yüz vermesse erkek koşmaz. Bakıryorlar vizyon tam. iş karizma, para mok gibi e şekilde varsa evli bekar dul farketmez. O tarz bayanlar için olta zamanı. HEmen çengel atılır. Dediğim gibi herşeyden öte bayan olsun erkek olsun aile birliği ve kutsalllığı konusunda 4x4 lük çocuklar yetiştirelimki, bu dünyada bazı şeyler düzelsin artık.
birde ilk bu yazıya başladığım aralık yada ocak aylarında, sizlerden gelen dualar ve eşime beddualar gelmişti. Aynen tuttu. Ama başına öyle bişiy geldiki bana yaptıklarını çekti. Tam 2 hafta oturamadı :) bende bu siteyi açıp yorumları okuttum. bak dedim. arkam kalabalık. benimle iyi geçin.dua ordum var benim dedim. Bu grup her nekadar sanal olsada, kişiler ve sorunlar gerçek. Birinin derdinde bin olurlar, mazlumdan yanadırlar hep dedim. Oda çok tırstı sanki :) ama olayların akabinde kocamın başına gelenler gerçek. Buda kesinlikle dualarla durdurulması için başına geldi. Ben mutluyum artık melekler. Tek sorun kıskandırması. Bunun içinde doktora gidip kıskançlık yönümü törpületicem ve BEN ONU DELİRTİCEM. Başladım bile. :dp8: :Laie_23:
ERKEKLER İÇİN ÜZÜLMEK YOKKKK.

Son düzenleme:
aldatılan kadınların, eşinin aldattıgı kadına karsı dava hakkı

Canım ya çok üzüldüm. bırakma eşini o kadar emek vermişin kendini bilmezin birine mi kaptıracaksın eşini? canım sana şöyle söyleyim o sekretere tazminat davası açabilir ve kazanabilirsin. fotoğraflaman ve bir kaç şahitle sekreterin kocanla birlikte olduğunu kanıtlaman yeterli. bu şekilde emsal davalar var Tr de... kadın hem etrafa rezil olur hem ne mal oldugu anlasılır toplum tarafından. diğer aldatılan herkese önerimdir. Eşinizin sizi aldattığı kadına maddi manevi tazminat davası açabilir ve kazanabilirsiniz. toplumda en azından ne mal oldukları anlaşılır.... saygılarımla

canım sekreter olacak müsvetteye dava acabılırsın tanıklar bul sana yardımcı olacak, fotograflayadabılırsın delil olur hemde cok ıyı olur. bu sekılde emsal davalar var. kazanırsın kesınlıkle .... sıkma canını ve eşini bırakma sakın.... onca emek verdın sevgını verdın, bunu sana yapması haksızlık hemde cok buyuk haksızlık...

Geri