Eşim beni sevmiyor

Loya

Yeni Üye
Üye
Eşim beni sevmiyor
Arkadaşlar yardım edin akıl verin nolur dertleşmeye çok ihtiyacım var ben yeniyim aranızda derdimi kimseye anlatamıyorum siz bari dinleyin..Ben 25 yaşındayım eşim 36 severek evlendik önceleri çok yiyi davranıyordu sanki ben olmasam yaşayamaz öyle hissediyordum şimdi ise yüzüme bile bakmıyor benimle konuşmak dahi istemiyor soruyorum aşkım bi derdinmi var neden böyle yapıyorsun diyorum kes sesini salakmısın nesin hep o tarz konuşuyor benimle kendimden nefred eder oldum yardım edin kadın gibi hissetmiyorum artık bana kadın olduğumu hissettirmiyor daha kötüsü kendimi okadar berbat hissediyorum ki kendime olan güvenim gitti napım söyleyin delircem artık.:ang:

Canım konuşmak bile istemeyen bi adam var karşında buna senden önce aileden birinin onunla usturuplu bi şekilde hissettirmeden konuşması lazım eşinle ilgilenmiyosun hayırdır gibilerinden cünkü senin konuşman sanırım onu sıkıyooo bi derdi olabilir sana acılamıyordur

Canım konuşmak bile istemeyen bi adam var karşında buna senden önce aileden birinin onunla usturuplu bi şekilde hissettirmeden konuşması lazım eşinle ilgilenmiyosun hayırdır gibilerinden cünkü senin konuşman sanırım onu sıkıyooo bi derdi olabilir sana acılamıyordur

Ewet beni görmek bile istemiyor farkındayım beni kahredende oya zaten. ben onun için nelere katlandım hiç eşyasız kaç sene bekledim evimde halı dahi yoktu ama birkere olsun bunu yüzüne vurmadım herşey olur zamanla dedim ama evimde huzur vardı.benim anlamadığım insan bi anda nasıl değişir. akşam sinir kırizi geçirdim dedim istersen benimle konuşma beni görme bile ama bana bağırma hakaret etme ne yapıyorsan yap ama bana dokunma dedim aklında beni bezdirip evi terk etmemi bekliyorsan yanılırsın dedim ben 3 çocukla kimsenin evine sığamam kuş değilim daldan dala konuyum dedim artık çocuklarım için yaşıyorum ben kendimden geçtim çekiceğim çile varmış çekiyorum diyorum napım elimden başka birşey gelmiyor..

bencede başka biri konuşsun,sen hiç karışma.madem severek evlendiniz,bi adam niye değişsin?hadi değişti bukadarda olmazki.kesin bi derdi var.kesin.muhtemelen aile buyuklerinede anlatmıycaktır.yaşca ona daha yakın birine belki anlatabilir.düşün bakalım bi canım.belki ailece görüştüğünüz bi arkadaşın eşi falan nebiliyim...ama büyükleri bu işin içine karıştırırsan,hem de büyükler bu konu da seni korumak için sert çıkarlarsa,biticeği yoksada bitebilir.bilirsiniz aileler karışınca hep sonuçlar daha kötü olur.

Canım bu sorunu nasıl cözeceksin onun için yemekler yap güzel giyin saclarını yaptır belki değişiklik arıyordur birde konuşmaya calış ama onu sıkmadan derdini öğenmeye calış bir iiki konuş

canım yanlış anlama ama kadınlar hisseder.sence başka biri olabilirmi hayatında öyle bişey hissetiriyormu? ayşedene katılıyorum.erkekler değişikliği sever benim eşimde çok iyi işe yarıyo mesela.

Canim ya bazen erkekler öyle tuhaf oluyorlar... inan bi aralar bende esimle cok zor zamanlar gecirdim.. bana küfür ediyordu, hic saygisi yoktu.. Allaha dua ederek geri bana isinmasini sagladim... Bana hic bir kusur islemedigim halde bu .... hareketlerinle beni kendinden sogutuyorsun diyordu...
Biliyorum benim yazdiklarimi okuyan cogu melek arkadaslarim diyecek herkese ayni tavsiyede bulunuyor ama inan ben faydasini görüyorum o yüzdenden herkesde mutlu olsun yuvasinda huzur olsun istiyorum..
Her gün sabahlar 200 defa Ya Vedud zikirini cek Aksamlarida 400 defa... inan rabbim sana yardim edecek... ve esin sana iyi davranacak, seni tekrar sevecek... Allahin her ismi binbir derde deva inan ve dua et. Elini ac kimseden iylik bekleme sadece Allahdan bekle... Rabbim insallah en kisa zamanda esini islah eder
amin

Geri