esim benimle ilgilenmiyor:((

ayyy aynısını bende kocişime yapıyorum bazen ama artık yapmayacağım yaaa demekki kötü hissediyormuş kişi kendini aynısını o da bana yapabilirdi yani canım benim kendini üzme kendine biraz değişiklik yap bak kıskanmaya başlayacaktır seni ilgisi senin üzerine yoğunlaşsın bunun için sacına şekil vermekten ve sac rengini değiştirmekten başla bence üzme kendini ona ilginc sürprizlerde yapabilirsin hiç yaşamadık deme daha 10 aylık evlisin canım bak ben Allaha şükür 2.5 yıl oldu hala aynı aşkımız lütfen sende caba harca biraz cok yenisiniz daha alışma evreleri demekki nasıl giderse öyle gider sonuna kadar bence hemen başla bu işe hareketliliği sen getir
canim ben kocami gormuyorum bilee vallahi yaa inanmasi zorr aksam gec geliyo isste ben ya uyuyorum ya onu bekliyorum beklesem bile degisen bisi yok cik uyu diyo bana sabahda erken ckiyo ise bi gun calismiyo o gunde hep uyuyo gecen gun sacimi kestim boyadim sormadi bile bende bir degisiklik goruyonmu dedim guluyo bana ne yaptinki dio morelimi bozuyo okuz gibi adam Allah kimse benim gibi olmasin sevgisini gostermiyo bana azcik gosterse bile laf ediyo cok yuz verdim sana dio yani arkadaslar size tuhaf gelebilir ama benim evlilik hayatim bole inslh bi gun benmde guzel bi evlilik hayatim olur:(:(

tatlım az çok anlattıklarından biliyorum canım durumu.sana öle davran böle davran diyemiyorum.çünkü yaşananlardan sonra içinden bişey yapmak gelceğine bile inanmıyorum canım.inşallahh düzelir inşallahh mutlu huzurlu bi yuvan olur bu sıkıntılarını untursun

meleğim kendini bu konuda fazla yıpratıyorsunn bazı erkekler nedensee bekarken yaptıkları yaşantılarına ısrarlaaa devam etmek istiyorlar yani mesela sana ilgi göztermeme gibi yada ne bilim seni umursamıyomuş gibi davranması vs...senin yapacağın tek şeyy ona ilgini herzamn göster belki eşinn işlerden dolayı saana ilgi gösteremiyodur maddiyat diyorsun eşin kafasındaki sorunu çözerse sana ilgi alakasını sevgisini göstercektir..üzülme tatlım

cok tskr ederim kizlar Allah razi olsun sizden :) bebekyuzlum senin dediklerin dogru esim bekar hayatina alismis bana hep bekarken ne guzel rahatim kafama bisi takmiyordum diyo ssorumluluk almak istemiyo benlee ilgilenmiyo hic ihtiyacinn olan bisey varmi diye sormuyo kapiyi ceker giderr ..dusunuyorumda ben ona ne kadar ilgi alaka gosterdikce o bana karsi daha ilgsiz kaliyo iste ne yaparsam yapim bu beni birakmaz dusunceleri var bana karsi ,.bugunlerde uzak durmaya karar verdim normalde hep ben ona sarilirim operim askim cnm derim ben oyle davrandigimda sevinir ,ama kendisi hic bisi yapmmaz . Ben ilgileniyorum yaa sorun yok ona gore valla bu evlilik beni yoruyor yeter zaten hayat berbat birde koca ilgisizligi sevgisizligi hayat cok bos benim icin:(((

canım Allah kolaylık versin zordur eminim ve düzelir inşallah kocan anlar ve herşey güzel bi hale girer umuyorum.Herkes mutlu olsun şu hayatta yaa başka nasıl gecer zaman.Herkes sevsin birbirini.Allah herkesin gönlüne karşısındakini sevecek sevg aşk verisn inşallah bütün diyeceklerim bunlar canını sıkma Allaha dua et

tsk ederim kizlar cok sagolun cok tessekurler lavnyam cok sagol Allah razi olsun sizden mutlu, huzurlu ,sevincli, nese dolu bir hayat nasip edsin hepimize (amin) kocamada Akil fikir ihsan eylesin.:D

gece gece uykum kaçtı..
uzun zamandır vakit geçirmediğim mekana bi göz atmak istedim..
ve nasıl olduysa senin konunla krşılaştım..
böyle durumlarda herkesin bi fikri olur elbet, ama işe yaraması sana bağlı.. ben 31 yaşındayım ve 14 yıllık evliyim.. işte bu sebepten bile sana yardımcı olabilirmiyim diye düşündüm..
sonuçta daha tecrübeliyim..
öncelikle ilk kural evliliğinin berbat olduğunu at kafandan
insanlar yeni evlendiğinde sorunları daha çok olur, birbirini tanımayan 2 ayrı karakter bi araya gelir çünkü. bide maddi sıkıntılarınız varmış eşinin kafası dolu belli..fazl özelinizde olmadığı için erkek te haklı.. tabii sende..o ne tarafa yatmak istiyosa dönsün.. sen o tara yat.. güzel kokular sürün dişlerini fırçala.. güler yüzlü ol.. ama ilk etapta karşılık bekleme.. bi süre sabret.. sürekli isteklerde bulunma, şikayet etme.. bunlar başta zor gibi gözüksede aslında her erkeğin benzediği nide görüceksin..ona kendini özel hissettir.. asla ondan önce uyuma..

lütfen yorumlarıma kızma; bol bol dua et.. rabbime sığın vardır elbet bi bildiği..:oppucuk:

onu bunu bırakında ben evleneli 1,5 ay oldu eşim bnmle hiç ilgilenmiyo kütük gbi bişi oldu:s

bu işin ne ekonomisi ne kültürü yokkkk. 25 yıllık eşim de aynı .ekonomimiz iyi, tahsili ve mesleği iyi.ama içi boş. yıllardır şefkat ve ilgi dilendim.ben ona fazlasıyla gösterdm.ama bu konuda hep cimri oldu.şu an ayrılıktan bahsediyoruz blöf gibi de olsa .içim çok acıyo.kadınların ne kadar kolay olduklarını , bunun anahtarının da sevgi ve ilgi olduğunu defalarca söylememe rağmen bilmek istemedi.Allah ıslah etsin.

Geri