Eşim çocuk istemiyor ama ben istiyorum ne yapmalıyım ?

Eşim çocuk istemiyor ama ben istiyorum ne yapmalıyım ?
Esim çocuk istemiyor ama ben çok istiyorum. Bugün eşimin sivisi gobegimdeydi bende aldım içime sürdüm. Hamile kalabilir miyim bu şekilde. Çok açıkça yazdım kusura bakmayın kizlar. :baby::hamis:

Öncelikle konunuzu cinsellik bölümüne taşıdım bilginiz olsun. Şimdi eşiniz göbeğinize boşaldı kaltı gitti siz de hiç bir korunma yöntemi olmadan parmağınızla onu alarak vajinanızın içine soktunuz doğru mu anlıyorum ?

Yumurtlama döneminde iseniz şartlar yerinde ise hamile tabiki kalabilirsiniz. Bu yüz de yüz değildir dediğimiz gibi şartlar yerinde ise. Risk taşıyorsunuz hamile kalabilirsiniz. İstiyor iseniz Rabbim Nasip etsin fakat ne bileyim bu biraz kandırmaca olmuyor mu ? Zevk sıvısından da hamile kalma ihtimaliniz var ama bu oyuna ne gerek var. Oturun konuşun eşinizle ve bebek istediğinizi ifade edin. Böyle gizli saklı işler yapmaya gerek var mı bilemiyorum.... Sevgiler...

Yumurtlama döneminde iseniz şartlar yerinde ise hamile tabiki kalabilirsiniz. Bu yüz de yüz değildir dediğimiz gibi şartlar yerinde ise. Risk taşıyorsunuz hamile kalabilirsiniz. İstiyor iseniz Rabbim Nasip etsin fakat ne bileyim bu biraz kandırmaca olmuyor mu ? Zevk sıvısından da hamile kalma ihtimaliniz var ama bu oyuna ne gerek var. Oturun konuşun eşinizle ve bebek istediğinizi ifade edin. Böyle gizli saklı işler yapmaya gerek var mı bilemiyorum.... Sevgiler...
Saolun teşekkür ederim

Geri