eşim üzerime çıktı beni dövdü

canım caresizsin birde eşine diklenme tekrar aşık olup sevmeye çalışş onu kendine bağlaa kızsada alttan alll ona kadın olarakk isteklerinii fazlasıyla vermeye çalışşş eminim ii birseyler olucakk bence yapıcağın tek şey eşine aşı olmak ve onuda kendine etmekkk

pislik herif
canim sagligin düzelene kadar suyuna git bari sana tavsiyem bir an önce ayaklarin üzerinde durmayi ögren madem ailenden fayda yok kendi basinin caresine kendin bak bir süre huyuna git is bul baktinki yine ayni devam adam degismiyor bas tekmeyi kurtul allah yardimcin olsun

Bütün yorumları okudum,en çok ışılsu,nun yorumu hoşuma gitti.
canım sakın sakın diklenme...bak bırakmak boşanmak, bağırmak, hiç bi işe yaramıycağı gibi daha kötü olur.

bende ışılsu gibi düşünüryorum. hiç bir erkek karşıdan zıtlaşan kadından hoşlanmaz açıkçası bana bile itici geliyo..
kocana sıcaklık göster.. giydiğin kıyafetlere bi müddet dikkat et onun istediği gibi ol ölmezsin. ama ona köle ol demiyorum tabiki.dozunda. kıyafetleride onun ilgisini çekicek şekilde yanına gelirken sana giyimek istiyorum beni güzel görmen için istemezmisin? gibi yaklaş zamanla ..alışıcaktır yada orta yol bulucaksınız mutlaka..3 çocuğun var boşanmak çözüm değil.. rabbim yardımcın olsun güzelim...

Ona güzelce izah edebilirdin..işte öyle bağırıp çağırarak değil yani..neyse canım artık olan olmuş..bundan sonra eşine daha iyi davranmaya çalış bence..eminim yumuşayacaktır..

Lamiya ya kesinlikle katılıyorum çokkk haklııı önemli olan zor olanı başarmaktır inan bana boşanmak en kolayı mucadele etmek ise en zorudur sen zor olanı başarmalısın benim eşimde yeni ewliyken giyimime çok karışırdı alttan ala ala şimdi bana karışmamakla beraber deli gibi aşıkta ben onu o beni mutlu etmenin yolunu mutlaka biliyoruz artık sana tavsiyem sakın sinirlerine yenik düşme bırak onlar sana yenik düşsün
not : Butun erkekler kadınının davranışına göre hayret verici şekilde kediye dönüşebilir nasıl kadınlık yapacağını iyi bilmen ve püf noktalarını çözmen lazım cnm
allah yardımcın olsun muaffak olman dileğiyle .
bizi haberdar etmeyi unutma emi :D:D:D

Son düzenleme:
Lamiya ya kesinlikle katılıyorum çokkk haklııı önemli olan zor olanı başarmaktır inan bana boşanmak en kolayı mucadele etmek ise en zorudur sen zor olanı başarmalısın benim eşimde yeni ewliyken giyimime çok karışırdı alttan ala ala şimdi bana karışmamakla beraber deli gibi aşıkta ben onu o beni mutlu etmenin yolunu mutlaka biliyoruz artık sana tavsiyem sakın sinirlerine yenik düşme bırak onlar sana yenik düşsün
not : Butun erkekler kadınının davranışına göre hayret verici şekilde kediye dönüşebilir nasıl kadınlık yapacağını iyi bilmen ve püf noktalarını çözmen lazım cnm
allah yardımcın olsun muaffak olman dileğiyle .
bizi haberdar etmeyi unutma emi :D:D:D
Aynen canım katılıyorumm..!!!

Canım allah yardımcın olsun çok üzüldümm . benim tek tavsiyem kocan iyice abartmadan boşan çocukların ve kendin için nafaka davası aç tek göz odada otur soğan ekmek ye ama huzurlu ol çocukların huzura daha çok ihtiyacı var. babana ve kocana tek başına nasıl ayakta kalınıyormuş gösterr

Ablacım çoluk çocuk varken boşanmak gerçekten hiç çözüm değil. Zaten baştan hata yapmışsın onunla evlenerek. Sen de evde açık giyinme . ne yapacaksın? Ama diklenme de. Sanki erkeklik onu bunu kısıtlamakla oluyo da açık giyinme demiş. Hey Allah'ım... Ona akıl fikir,sana da sabır versin inşallah.

cok üzüldüm ablacım
gercekten allah yardımcın olsun allah hepimizin yardımcısı olsun iyilerle karşılaştırsın
sen eşin için giyiniyorsun evin içinde kim görüyorki seni neden dövüyor off ya
ablacım acaba bi sıkıntısı vardıda sanamı patladı hep mi bu sekilde davranıyor
yoksa ilk defamı oldu :(
melek ablam allahım seni ve cocuklarını korusun :(

Geri