Eşime doğum hediyesi fikirleri alabilir miyim?

N

Neslicann

Forum Okuru
Eşime doğum hediyesi fikirleri alabilir miyim?

Eşime doğum hediyesi melek kadınlar kulübü eşime doğum günü hediyesi ne alabilirim forum'da.​

Arkadaşlar 20 Şubat eşim doğum yapacak. Eşime doğum hediyesi almayı düşünüyorum ne alabilirim fikir verir misiniz? Değişik doğum hediyeleri fikirleri bekliyorum arkadaşlar. Hangi sitelere bakabilirim değişik hediyeler için? Bütçem geniş aslında ona hediye alabilmek için çok sasiracagi bir hediye düşünüyorum. İlk bebegimizi dünyaya getirecek unutulmaz istiyorum.

images (3).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Neslican eşinizin ismi olsa gerek diye düşünüyorum yoksa bir erkeğin doğum yapma ihtimali sıfır dimi :D eşiniz için doğum hediyesi fikirleri olarak çok fazla şey alabilirsiniz aslında. Unutulmayan bir doğum hediyesi. Bebeğinizin annesine en güzel hediyeler için öncelikle çiçek sepetine bakabilirsiniz bence. Yine de buradan size neler alabileceğiniz hakkında fikirler verelim. Aslında o anda yanında olmanız eşiniz için en büyük hediye ama sembolik olarak düşünüyor iseniz aşağıdan inceleyebilirsiniz.

"Eşime doğum hediyesi fikirleri"​

• Pırlanta takı
  • Kucağında bebeği olan anne takıları
  • Çiçek
  • Bebeğe ve anneye kombin hediyeler olabilir
  • Telefon
  • Güzel bir elbise
  • Bebek bakım kitabı
Esinizin zevklerini ve ihtiyaçlarını en iyi siz bilirsiniz aslında buradan yola çıkarak güzel şeyler alabilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki linkten "hediye almak istiyorum yardım lütfen" konumuza da inceleyebilirsiniz.

Geri