Eşimi çok seviyorum fakat mutsuzum...

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Eşimi çok seviyorum fakat mutsuzum...
eşimi çok seviyorum fakat evliliğimiz başından beri eşim ya anlattıklarımı kaile almaz gibi dinliyordu yada dalgaya alarak. çogu agız takışmalarımzıda benim sözümü kesip durduğu için ben kendimi duyurmak içinde sesimi yükselterek konuşuruyorum vebu artık alışkanlık yaptıgından yeriene göre kendi ailem olsun kayınvalidemler olsun bir konu başkalarıyla ilgili yorum yapılacagı zaman ya da tartışılacagı zaman eşimle konuşmalarımız gözümün önüne geliyor ve bu yüzden yüksek sesle konuşuyorum .ve eşimin lafları tüm bunlardan ötürü bana batıyor iyide konuşssa kötüde bana lafları batıyor
benim laflarımında ona batıyor ve eşim romantik deil bu yüzden çok mutsuz oluyorum . ayrıca eşimle farklı hobilerimiz var ona ragmen ben sevmeme ragmen onun sevdiği şeylerde onn yanında bveraber izlerken o benim sevdiğin hiçbişeyde yanımda olmuyor aksine kötülüyor bu yüzden farklı odalarda takılıyoruz çogu kez bu da beni mutsuz ediyor
eşimi çok seviyorum ve gerçekten çok deger veriyorum ama eşimin tüm davranışalrı kendimi degersizmişim gibi hissediyor ve psikolojim gerçekten çok bozuluoyr eşimle mutlu mesut yaşamak istiyorum ve çaba gösteriyorken onun çaba sarf etmemesi beni üzüyor ve sogutuyor herşeyden.. ne yapmalıyım yardımcı olun lütfen..

Sayın misafirimiz,
Eğer eşiniz sizinle karşılıklı konuşup sorunların üstesinden gelmeye yanaşmıyorsa, eğer ikna edebilirseniz -araya sevdiğiniz insanları koyarak olabilir- bir evlilik terapistine gitmeniz sizin için faydalı olacak, önünüzü daha net görmenizi sağlayacaktır. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.. :)

Geri