Eşimin ilgisini çekmek için neler yapabilirim yardım

• Konbuyu başlatan sedefgonca
  • Başlangıç tarihi
S

sedefgonca

Forum Okuru
Eşimin ilgisini çekmek için neler yapabilirim yardım

Eşimin ilgisini nasıl çekerim melek kadınlar kulubü eşimin ilgisini nasıl kazanabilirim forum'da.​

5 yıllık evliyiz ve eşimin son 1 yıldır ilk yıllar gibi olmadığını görüyorum. Oldukça ilgisiz eve geliyor yemek yiyor tv karşısına geçiyor izleyeceği bir şey yoksa telefonu eline alıyor daha da başını kaldırmıyor. Uyuyor ve işe gidiyor sabah da. Çocuklara bile bakıp ilgilenmiyor bile. Çok soğuk özel ilişkimizde bile soğuk davranıyor nasıl eşimi geri kazanabilirim? Eşimin ilgisini nasıl çekerim acaba?

Zamanla alışacaksın hayatım ama soğukluk var mı yok mu en iyi sen bilirsin. Öncelikle bi konuş belki adamın bi sıkıntısı vardır. Öncelikle iletişime geç hayatım.

Merhaba
Canım evlenmek boşanmak kolay aslında ama önemli olan iki kişinin karı kocanın birbirine uyum göstermesi ilişkinin düzgün yürümesi çok daha zordur. Ama siz bana kalırsa evliliğin en kritik zamanını atlatmışsınız çünkü 5 yılda az çok eşler birbirini tanımış ve ne istediklerini karşılıklı bilmiş oluyorlar. Bir rayına oturuyor yani evlilik aslında çocuklarla birlikte de taçlanıp daha da güzelleşmiş oluyor. Eğer ki monotonlaşan bir şeyler varsa eşinin ilgini çekmek istiyorsan oturup karşısına konuşmalısın. İşte özellikle kendini kullanarak konuşmalısın. Ne gibi örneğin canım eskisi kadar birlikte vakit geçiremiyoruz. Benim sana çok ihtiyacım var. Seninle olmayı çok özledim. Kendimi senin yanında daha mutlu hissediyorum. Seninle konuşmayalı romantik zamanlar geçirmeyeli romantik bir yemek yemeyeli çok uzun zaman oldu gibi cümlelerle onun dikkatini çekebilirsiniz. Evlilik rutine düştü ise bunun için değişik heyecanlar katmak lazım.

Aşağıdaki konuyu da bir incelemeniz gerekiyor. Sizinle sizin gibi durumdakilere tavsiyeler yer alıyor. ''Kocam çok ilgisiz'' bakalım kocası ilgisiz olanlar ne yapmalı?

Geri