Eşimin Yanında Olamayacağım

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Eşimin Yanında Olamayacağım
eşini başkasına siktiren
Önümüzdeki haftalarda eşimin doğum günü var...

Onun doğum günü aynı zamanda bizim çıkmaya başladığımız tarih :)

Ancak tam o haftaya benim hizmet içi eğitim faaliyetlerim var ve uzağa gitmem gerekiyor.

Öyle üzüldüm ki...

Kafamda bir sürü planlar vardı, yapmak istediklerim...

Ve ilk defa doğumgününü ayrı geçireceğiz. O akşam bensiz olması fikri canımı çok sıkıyor. Ama düşündüm taşındım yapabileceğim hiçbir şey bulamadım.

Bu çaresizlik beni daha da üzdü.

Biliyorum ki Allah çaresiz dert vermesin. Bundan daha kötü şeyler var elbette. Çok da büyük bir olay değil...

Sadece üzüldüm ve paylaşmak istedim.

Ce: Eşimin Yanında Olamayacağım

Canım yaradan size daha uzun zamanlar nasip etsin daha güzeller anları paylaşırsınız,
üzülem bu arada şimdiden kutlarım :typing:

Geç olsun güç olmasın Bilgecim. Daha bir hasretle kucaklarsın eşini, daha bir özlemle değerle kutlarsınız gününüzü. Bu yandan bakınca daha bir romantik :) Herşey gönlünüzce olsun ve huzurunuz hiç bozulmasın dileğimle...

canım seni çok iyi anlıyorum ama hayatta bazen istediklerimizle içinde bulunduğumuz durum birbirini tutmayabilir şide şöyle bak olaya senin hayatında birisi var o birisi çok özel hatta eşin ve karşılıklı paylaşabileceğiniz birçok şey var ya olmayanlar ya yanlız oılanlar bir yudum sevgi için bile birçok şeyi feda etmeye hazır olanlar..o yüzden canım ALLAH can saslığı versin önce merak etme sağlık olduktan sonra ben inanıyorumki uzun yıllar birçok özel gün paylaşacaksınızdır beraber gönülleriniz bir olsun önemli olan o..birçok özel günleri eşinle sevdiklerinle paylaşman dileğiyle....

Önümüzdeki haftalarda eşimin doğum günü var...

Onun doğum günü aynı zamanda bizim çıkmaya başladığımız tarih :)

Ancak tam o haftaya benim hizmet içi eğitim faaliyetlerim var ve uzağa gitmem gerekiyor.

Öyle üzüldüm ki...

Kafamda bir sürü planlar vardı, yapmak istediklerim...

Ve ilk defa doğumgününü ayrı geçireceğiz. O akşam bensiz olması fikri canımı çok sıkıyor. Ama düşündüm taşındım yapabileceğim hiçbir şey bulamadım.

Bu çaresizlik beni daha da üzdü.

Biliyorum ki Allah çaresiz dert vermesin. Bundan daha kötü şeyler var elbette. Çok da büyük bir olay değil...

Sadece üzüldüm ve paylaşmak istedim.
Canım benim üzülme önünüzde beraber kutlayacağınız çok doğum günleri olacak inşallah.
Canım eşinin de doğum günü kutlu olsun.Allahım sağlık,sıhhat,mutluluk ve uzun ömür versin birlikteliğiniz hiç bozulmasın.Sevgilerimle

Esterncim, Azemcim, Fuşyam, Ecelin ve Asena...

Teşekkür ederim. Haklısınız, biliyorum, büyük ve büyütelecek bir olay değil. Sadece sizlerle paylaşmak istemiştim. Sağolun kızlar yazdıklarınız için. Evet, önümüzde daha birçok gün var birlikte kutlayacağımız... İnşallah herşey sizlerin de gönlüne göre olur.

Tekrar teşekkürler :)

ahhh bilge ablacım hayat herzaman planladığımız gibi olmuyor öyle gitmiyor malesef..
ama napalım bu şekilde yaşamak zorndayz..üzüldüm gerçkten senin için üzüntülü bir durum olmuş..ALlah'ın izniyle daha nice doğumgünleri kutlarsınız..ilk ayrı doğumgünü de olsa bu da sizin için bir tecrübe olacktır..en azından bunu da yaşamış olacaksınz..şimdiden eşinin doğumgünü kutlu olsun..
çıkma yıldöünümünüz de tabi..

Allah beraber yaşayıp beraber ölmeyi nasip etsin .....

ahhh bılgecım cok uzucu olsada omur boyu onun sana aıt oldugunu ve yılları bereber gecırecegınızı dusun

uzulme emııı

gideceğin için öne alıp kutluya bilirsin canım önemli olan berabaer eğlenmeniz bi kaç gün öne alın ve planlarını gerçekleştir

Geri