1. tugba7171

tugba7171 Forum Okuru

Eşimle birlikte oluyorum ama zevk almıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında tugba7171 tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar 5 aylık evliyim eşimle birlikte Oluyoruz Fakat ben hiç zevk alamıyorum Ne Yapmalıyım ? Pozizyonlari denedik o*** ilişki yasamiyoruz..sorun neden Kaynaklana bilir Lutfen cevap

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    472
    Ödül Puanları:
    113
    Bence bi dr a danismalisin. Uzman tavsiyesi mutlaka yararli olur.

Eşimle birlikte oluyorum ama zevk almıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türk Birliği Kuruluyor..Ama Türkiye Yok..

Türk Birliği Kuruluyor..Ama Türkiye Yok..

Orta Asya'daki Türk devletleri enerji potansiyellerini siyasi güce dönüştürmek için Avrupa Birliği benzeri bir yapılanma için çalışıyor. Kazakistan Cumhurbaşkanı Nursultan Nazarbayev öncülüğünde sürdürülen çalışmalar kapsamında kurulacak birlikte, Türkmenistan, Kırgızistan, Tacikistan ve Azerbaycan'ın yer almasına kesin gözüyle bakılırken " Orta Asya'nın İsviçre'si" olmaya çalışan...
  2. Kandil Duamiz Amin diyelim hep birlikte...

Kandil Duamiz Amin diyelim hep birlikte...

ﻡﻴﺤﺭﻠﺍﻦﻤﺤﺮﻠﺍﷲﺍﻡﺳﺒ Ey âlemlerin Rabbi, Er Rahman, Er Rahim, hesap gününün tek sahibi ve tek hakimi olan yüce Allahımız. Bütün hamiler, övgüler ve şükürler sana mahsustur. Biz ancak sana ibadet ederiz ve ancak senden yardım dileriz. Bizi dosdoğru yola ulaştır ve o yolda sabit eyle. Yani kendilerine Peygamberlik ve sıddıklık nimeti verdiğin kimselerin yoluna, İslam yoluna ulaştır ve son nefese...
  3. eşim çok iyi ama...

eşim çok iyi ama...

eşim çok iyi ama... "Eşim çok iyi bir insan. Ah! Şu huyu da olmasa bir melek. Amaa ! O huyu beni deli ediyor." diye sızlanır kimi eşler. Eşlerinin bütün güzel hasletlerini o tek huyun arkasına hapsederler. Beyaz sayfaya değil, üzerindeki siyah noktaya dikkat kesilirler. Dikeni görür, arasındaki gülü görmezler. Bülbülün sesine kulak tıkar, karganın "gak gak"larına...
  4. gebeyken eşimle birlikte olmam tehlikeli mi?

gebeyken eşimle birlikte olmam tehlikeli mi?

Merhaba.Eşim gebe olduğum için bebeğe zarar gelir düşüncesiyle benden uzak duruyor.Acaba böyle birşey varmıdır?
  5. gebeyken eşimle birlikte olabilirmiyim

gebeyken eşimle birlikte olabilirmiyim

Merhaba.Ben 3.5 aylık gebeyim ve doktor kontrollerimde bir türlü cesaret bulup doktoruma soramadım.Acaba bu zamanda eşimle birlikte olmam sorun olurmu?Yoksa 9 ay boyunca uzakmı durmalıyız?

Sayfayı Paylaş