1. selinöz

selinöz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1

Eşimle kavga ettim sonra barıştım eniştem altınlarımın parasını aldı vermiyor

Konu, 'Kadınca' kısmında selinöz tarafından paylaşıldı.

merhaba bayanlar ben sayfada yeniyim şöyle bir sorunum var sizin fikirlerinizi alayım dedim.ben 3,4 ay önce kadar eşimle boşanmanın eşiğine geldik biz kaçarak evlendik ama evlendikten sonra eşim benim ailemin çıkardığı sorunlardan vs vs bi takım kafasında kurduğu düşüncelerden benden soğumuştu kötü davranıyordu ben daha fazla dayanamayıp şehir değiştirdim kocamdan kaçtım bi arkadaşıma sığındım sonra benim ailem ve eşim beni aramaya koyuldular 1,2 hafta sonra yerimi öğrendiler ama ben eşime çok kıZgındım ailemi tercih ettikçe ondan boşanmayı kafama koymuştum o zamanlar neyse ablam ve eniştem beni almaya geldi aldılar onların yaşadığı yere gittik ama ben psikolojikten alt üst olmuşum kimseyle konuşmuyorum yemiyorum içmiyorum çokkötü durumdaydım ablama bırakmıştım herşeyi ablam benim altınlarımı bileziklerimi yüzüğüme kadar herşeyimi aldı ve sattı ben istemedim ama aklıma girdi sattırdı. Eşim defalarca aramış ağlamış özür dilemiş hiçbirini söylemediler eniştem ona küfür edip onun enişteme yazdığı küfür mesajlarını okutup beni ondan soğuttular bigün arama şansım oldu ve konuştuk ablam ve eniştem böyle davranınca ben işkillendim bu arş büyün param eniştemde bebem öğrendim ki eniştem o parayla tütün almış tütün parası gelince geriverecekmiş falan ama vermedi avukat tutmuştuk feragat ettiğim halde eniştem o parayıavukaata verdiğini söyleyip bana 5 kuruş vermedi biz eşimle barıştık tabi ama valizim falan ablamda kaldı eniştem ne harcadığı paraları nede valizlerimi yollamadı eşime küfürler atıyor huzur bozmak için bende inat haline getirdim o altınları alamasam bil en azından valizimi almak istiyorum eşim askerde şuan onun yanına gidip bişi yapamıcağını elinin kolunun bağlı olduğunu bildiği için onu tahrik ediyor benimde gidip alamıycağımı biliyor çünkü çok uzak bana polise yada avukata başvurmalımıyım sizce

SadmiN bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.139
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar Selinöz,
    Yani kendi ellerinizle altınlarınızı vermişsiniz. Alan razı satan razı durumda mahkeme avukat buna ne yapabilecek ki hiç birşey yapamazsınız. Yuh olsun ablanıza yani benim bildiğim insanlar evlilik kurtarmak için elinden geleni yapar ablanız iyi girmiş aklınıza. Yani işiniz baya zor durumu eşinize anlatmanız gerekiyor haklı iken haksız duruma düşmüşsünüz eşiniz kabul ettiğine göre artık eşinizin sürekli olarak başınıza kalkacağı birşey var. Şimdi hem onun ailesi tarafından kendisine yapılacak baskılar, hemde maruz kalacağınız bir çok söz laf olacak bu durum kesinlikle böyle olur.

İyilikle almaya çalışın paranızı olay gayet karışık ama eniştenizde harbi şeref yoksunuymuş, kapısına gelen baldızına böyle mi yapılırmış Ahhh ahh para işte gözü kor olsun herkesi herkese düşürüyor yapacak bişey yok gibi görünsede dediğim gibi işi iyilikle halletmeye çalışın dediğim gibi işi avukat mahkeme biraz zor çözer gibi görünsede şikayetçi olabilirsiniz. Kapılarına bi polis gelsin onların bi alsınlar bakim eniştenizi karakola bi mahkeme olayını bi hissettin belki de tutuşur parayı verir bilemiyorum.

Allah yardımcınız olsun.

Son düzenleme: 14 Ağustos 2017
  3. Sevimli cadı

Sevimli cadı Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    151
    Ödül Puanları:
    63
    Merhaba, Allah kimseyi evlatla kardeşler sınamasın. Bu dönemde insan babasına bile güvenmiyor. Gerçekten içinden çıkılmaz zor durumlar yaşamışsınız. Mutlaka bir avukat tutun diyecem de gerçi elinizde somut delillerde yok bu durum nasıl ispat olunur kestiremiyorum. Ablanızla konuşmayı deneyin belki biraz vicdanı varsa yola gelir kocasını ikna eder size ait olanları da geri verir. Allah yardımcınız olsun inşallah.

Eşimle kavga ettim sonra barıştım eniştem altınlarımın parasını aldı vermiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kavgada 8 altın kural!

kavgada 8 altın kural!

kavgada yapılması gerekenler kavgada püf noktalar kavganın püf noktaları dikkat edilmesi gerekenler kavganın kuralları Çiftlere, kavgada dozu kaçırmamak için öneriler: Partnerini aşağılamak, iğnelemek yanlış. İsteklerinizi kabul ettirmenin yolu, eşinize saygı duyduğunuzu hissettirmek. Kavga her ilişkinin tuzu biberi sayılır. Ancak sık sık kavga etmek veya kavgaların gereğinden fazla...
  2. ''Eşimle kavga ettim''

''Eşimle kavga ettim''

eşimle kavga ettim rüyada eşiyle kavga etmek rüyada eşimle etmek eşi ile eşiyle ettiğini görmek Eşiyle yine kavga ettiğini söyleyen yeni evli genç kadın telefonda annesinden yardım istedi: “Anneciğim bu kez ona iyi bir ders vermek istiyorum” dedi. ”Bir süre eve dönüp senin yanında kalabilir miyim?” Annesi bir süre duraksadıktan sonra kızına daha etkin bir çözüm yolu önerdi: “Eşine gerçekten...
  3. Başarılı Oyuncular Kavga Etti

Başarılı Oyuncular Kavga Etti

Birbirine girdiler,Kavga ettiler,haberin tamamı burada Şimdilerde http://www.meleklermekani.com/tv-dizisi/185551-leyla-ile-mecnun-trt-1-a.html dizisinde Mecnun'u canlandıran Ali Atay ve Elveda Rumeli dizisi ile beğeni toplayan Ertan Saban'ın birbirine girdiği iddia ediliyor.Daha önceleri bu başarılı ve yakışıklı iki oyuncu birlikte kamera karşısına geçmişlerdi.Umarız ki bu haber gerçek...
  4. mehir altınımı aldılar hakkım onlara geçer mi?

mehir altınımı aldılar hakkım onlara geçer mi?

merhabalar arkadaşlar ben evlendîğim de 2ay eşimın aılesiyle oturduk ve sürekli kavga çıkarıyolardı ve eşım ayrı eve çıkalm dedi ve bi kuru yatak odası mobilyamız vardı onların taktığı altınların bı kısmını bozduralım eşyamızı alalım dedi ve altınları alıp gitti ve bendn habersız babasını arayıp söylemiş ve eşimın babası paraları almış eşimdn bu altınlar mehir benim hakkım onlara geçiyormu bu...
  5. Orhan Gencabay Eşi Sevim Emre'yle Kavga Etti!

Orhan Gencabay Eşi Sevim Emre'yle Kavga Etti!

Bu sayfa; Orhan Gencabay Eşi Sevim Emre'yle Kavga Etti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, her perşembe akşamı yayınlanan Popstar yarışmasının bu haftaki bölümünde kıyamet koptu. Canlı yayın öncesi Orhan Gencebay ve eşi Sevim Emre kavga etti. Kavga sonrası tansiyonu 19'a fırlayan Gencebay canlı yayına çıkmak istemedi. İşte haberin detayları... Canlı yayın öncesi...

Sayfayı Paylaş