1. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0

Esımle konusacak bırsey bulamıyorum....

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında PİNKİ tarafından paylaşıldı.

Ya Meleklerim bana yardim edin... esim aksam isden eve gelince... konusacak konumuz olmuyor... önceleri saatlercce sohbet ederdik, sakalasirdik... simdi ise o tv izliyor bende ya ona cay yapiyorum yada yemek yada bos bos yaninda oturuyorum...
    benden usanmasindan korkuyorum, konusacak konu bulamiyoru... herseyden cabucacik sIkIlLiyor..

önerilerinizi bekliyorum...:S

2. dünüş

dünüş Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    askerlik anılarını hatırlat erkekler çok sever askerliklerini konuşmaya hahaha

3. ecosum

ecosum Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    bende pc alındı alınalı gidyorum kucağına oturyorum yada pc kapatıyorum benle ilgilen beni sevmiyorsun artık diyorum yupis:yyy:

4. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0

ben öyle dedigimde oooof bitanem nereden cikartiyorsun... bos bos düsünceler bunlar diyor.... rahat ol, relax ol diyor.....

5. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    benimkinin askerligi hakkarida gectigi icin, hep kötü anilari var.... pek konusmak istemiyorki...

seni seviyor biliyorum, cok cok da söyler ama benimle cok cok konussun istiyorum ilk günler gibi

Esımle konusacak bırsey bulamıyorum.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Makyaj yapmaya zaman bulamıyorsanız

Makyaj yapmaya zaman bulamıyorsanız

Eğer her gün gözünüze kalem çekmekten, kaşlarınızı çizmekten ya da ruj sürmekten sıkıldıysanız, kalıcı makyajı deneyin. Kalıcı makyaj yöntemi, doğal ve etkilidir ve özellikle makyaj yapmak için zamanı olmayan, fakat güzel görünmek isteyen kadınlar için ideal bir yöntemdir. Bu yöntemi uygulayanlar, gün sonunda bile makyajı yeni tazelenmiş gibi görünebilirler. Hangi bölgelere...
  2. cevap bulamıyorum yardım edin

cevap bulamıyorum yardım edin

AŞK herşeyi affedrmi,ayrılmış aşklara yeniden şans verilirmiydi??? Bu soruları hep duyardım arkadaşlarımdan her zamanda sabit bir düşüncem ve cevabım vardı HAYIR...İnsanın başına gelmedikce nasılda rahat konuşa biliyormuş...şimdi ben aynı soruyu soruyorum kendime bir türlü HAYIR cevabımı veremiyorum... Geceleri uyuyamıyorum,yemek yiyemiyorum günlerim zehir oluyor bir türlü cevab...
  3. şarkıyı bulamıyorum

şarkıyı bulamıyorum

sürekli çalan bir şarkı var yarışmacılar çıkarken nakaratı yeah yeah ıs the come on baby yeah yeah yeah die devam ediyor.tamda bilmiyorum sözleri ama bu şekilde sölüyor lütfennnnn adı ne yardımcı olunnn:(
  4. Esimle konusacak konu bulamiyorum...

Esimle konusacak konu bulamiyorum...

kizlar yardim edin, esimle evde ikimiz kalinca ne konusacagimizi bilemiyorum. O laptopu aliyor ben tv izliyorum yada tam tersi, sonra ikimizden birisi koltukda uyukluyor... Ne konusalim bilmiyorum cok zor durumdayim yardim edin lüüüüüütfen......
  5. Kızıma isim bulamıyorum

Kızıma isim bulamıyorum

selam arkadaslar ben 26 haftalik hamileyim kizima isim bulamiyoruz kayinvalidem ve kocam babasi kac haftadir isim konusunda anlasamiyoruz ve benimde begendigim bir isim aklima gelmiyor bana fikir verin

Sayfayı Paylaş