Eşinden ayrılanlar lütfen akıl verin bana

Gul1991

Yeni Üye
Üye
Eşinden ayrılanlar lütfen akıl verin bana
Ben 25 yaşındayım bir kez evlendim ayrıldım çocuğum yok.. sevdiğim bi adam var gerçekten seviyorum onu 33 yaşında oda iki çocuğu var annesinde kalıyorlar ailemin tepkisini merak ediyorum izin vermezler arkadaşlarimda salakmisin çocuklu adamla evleniyosunDiyorlar ama dul bi bayan olarak ikinci kez evlenince çok dusunmek lazım bide benim gibi dul olmasi daha iyi ilerde başıma kakma durumu olmaz diye dusunuyorum bilmiyorum dedikodular akrabalar ailem napicam bilmiyorum akıl verin lütfen ne yapmaliyim bide ben yaşımı gostermiyorum minyonum o benden olgun duruyor buda sorun olur mu cikmazdayim

Arkadaşım,

25 yaşındasın çok gençsin başından bir evlilik geçmiş, coçugun yok. Kendi dengin birini bulabilirsin seni gerçekten seven bir adam zaten evlenip boşanmış olduğunu kabul eder, bunu yüzüne vurmaz. Ayrıca evlenip boşananilir insan ayıp değil,günah değil. Bunu yüzüne vurmaya çalışacak biriyle zaten yola çıkılmaz. 2 cocuklu biriyle asla evlenme yazık etme kendine iyi insandır, seni seviyordur ama yapma pişman olursun. Ben yaşadım, boşanıyorum benide çok uyardılar dinlemedim ve yaşım 32. Mutlu olan da vardır elbet kendine sor hazır mısın ömür boyu 2.planda kalmaya, eski eşinin her daim hayatınızda olmasına. Her an senin yanından şu bu sebeple çocuklarına gitmesine. Her haftasonu veya bilmiyorum o çocukların gelmesini kaldırabilecek misin.İlk başlarda kolay gelir yaparım dersin aynı evin içine girdikten sonra bütün zorlukları çekebilecek misin. Çok gençsin aşk meşk geçer de sonra kafanı duvarlara vurursun. Ben bunları kaldırırım dersen evlen ama inan ki çok zor.

Ben 25 yaşındayım bir kez evlendim ayrıldım çocuğum yok.. sevdiğim bi adam var gerçekten seviyorum onu 33 yaşında oda iki çocuğu var annesinde kalıyorlar ailemin tepkisini merak ediyorum izin vermezler arkadaşlarimda salakmisin çocuklu adamla evleniyosunDiyorlar ama dul bi bayan olarak ikinci kez evlenince çok dusunmek lazım bide benim gibi dul olmasi daha iyi ilerde başıma kakma durumu olmaz diye dusunuyorum bilmiyorum dedikodular akrabalar ailem napicam bilmiyorum akıl verin lütfen ne yapmaliyim bide ben yaşımı gostermiyorum minyonum o benden olgun duruyor buda sorun olur mu cikmazdayim

Merhaba , seviyorsanız fikirleriniz de uyuşuyorsa tabiki evlenin. Aranız da ciddi bir yaş problemi yok. O bu ne der , diye düşünmeyin .Ben ne olacağım , nasıl bir adım atmam lazım diye önünüze bakın. Yaşayacağınız hayat, annenizin babanızın elalemin değil..Sizin hayatınız sizin seçimlerinizle şekillenen bir hayat. İnşallah mantıklı bir karar verirsiniz. Mutlu olmanızı diliyorum.

Geri