Eşine karşı cinsel istek duymamak İSTEKSİZLİK sıkıntısı

bernacık7

Yeni Üye
Üye

Merhaba ben 40 eşim 44 yaşında. 11 YILDIR evliyiz ben her gün ülişkiye girmek istiyorum ama eşime hafta 1 yetiyor bir sağlık sorunuda yok konuştuğum zaman bana şunu söylüyor evledikten 5 6 sene cok sık cinsel hayatımız oldu bundan sonra haftada 1 yeterli bizde insanız diyor.Ama benim isteğim fazla her gün istiyorum napacam ya

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar Bernacık, aslında günümüz Türkiye'sinde halen erkeklerin bu kadar ekonomik sıkıntıda bu cinsel ilişkiyi düşünebiliyor olmamalarına şükretmek lazım haftada bir bu yaşlarda iyidir aslında. 40 lı yaşlardan sonra erkeklerde ve kadınlarda hormonal değişikliklerle isteksizlik durumu malesef ortaya çıkıyor. Benim eşim senin durumunda yani o çok istiyor bende benden geçti artık diyorum hiç aklıma gelmiyor. Biraz anlayışla karşılamak lazım. Önüne geçemediğin cinsel isteklerinle ilgili Dizginleyici tedbirler alabilirsin. Mastürbasyon yapabilirsin seni rahatlatacaktır diye düşünüyorum :)

Selamlar Bernacık, aslında günümüz Türkiye'sinde halen erkeklerin bu kadar ekonomik sıkıntıda bu cinsel ilişkiyi düşünebiliyor olmamalarına şükretmek lazım haftada bir bu yaşlarda iyidir aslında. 40 lı yaşlardan sonra erkeklerde ve kadınlarda hormonal değişikliklerle isteksizlik durumu malesef ortaya çıkıyor. Benim eşim senin durumunda yani o çok istiyor bende benden geçti artık diyorum hiç aklıma gelmiyor. Biraz anlayışla karşılamak lazım. Önüne geçemediğin cinsel isteklerinle ilgili Dizginleyici tedbirler alabilirsin. Mastürbasyon yapabilirsin seni rahatlatacaktır diye düşünüyorum :)
senin eşin nasıl dayanıyor bu duruma peki onun durumda benimki gibiyse

Hayatım aklına gelmiyor ki adamın. İşten güçten koronadan bu kadar nüfusa para yetiştirme çabasından, eve ekmek getirme derdinden. Bir de 35 inden sonra bir şeyler değişiyor hayatım bazı erkeklerde bu durum daha erken olabiliyor daha geç olabiliyor ama istisnalar kaideyi bozmaz kızma eşine aklına gelmiyor hormonları düşmeye başladı. Antrapoz hayatım bunun adı bizimkisi girdimi giremedi ona kalsa her gün olsun da ben istemiyorum artık senin gibi değilim vallahide billahi de aklıma gelmiyor. Kavgalarda olmuyor değil bu hususta ama elimden gelen bir şey yok :)

insanlar artık ekonomik sıkıntıdan dolayı kafası veremiyor yarın ne olacağım ailem geçindirebilecekmiyim demekten ne yazıkki bazı şeyleri ihmal edebiliyor

Merhaba ben 40 eşim 44 yaşında. 11 YILDIR evliyiz ben her gün ülişkiye girmek istiyorum ama eşime hafta 1 yetiyor bir sağlık sorunuda yok konuştuğum zaman bana şunu söylüyor evledikten 5 6 sene cok sık cinsel hayatımız oldu bundan sonra haftada 1 yeterli bizde insanız diyor.Ama benim isteğim fazla her gün istiyorum napacam ya
Bende kendimi tek zannederdim senin yine iyi haftada bir benimki 10 günde bir ancak

Geri