eşiniz aldatsa ne yapardınız

ben evli deilim ama 3.5 senedir ilişkim var ona güvenim sonsuz hem gördüğü terbiye hemde dini konuda bilgisinden dolayı yapmaz die düşünüorum ama tabi herşey bizim için olur mu olur öle bi durumda afetmem ama eğer çoçuğum varsa uzun bi süre süründürürm bu süre ne kadar olur bılemem içimdeki acıyı dındırmeye calısırım ama eger o acı dinmıosa zaten geri dönsemde o evlılıkten hayır gelmez dıe dusunuorum. beni altadan bı erkegın ıhtıyaclarını karsılayamam.

bir ilişkide karsılıklı güven bitmişse hersey bitmiştir bence ben sevdigime sonsuz güvenirim ve karsılıgını da kat kat alırım Allahıma sükürler olsun ayrıca bedene bakan sevgi sönmeye ruha bakan sevgi de daima parlamaya yönelir karşındaki eş adayın önce Allahtan korkacak sonrasında zaten ağzına bakar bu Rabbimin bana bahşettiği emanetim diye

eşim beni aldatsa onu asla affetmem aman ya söylemesi bile kötü ama eşim beni aldatmaz ona sonsuz güveniyorum......

benim başıma geldi hemde hamileydim ilk bi tokat atmıştım ama elinizde mesleğiniz yoksa ayaklarınızın üstünde duramıyorsanız aileniz de arkanızda değilse hiç bişe yapamıyosunuz sineye çekiyosunuz

Geri