eşiniz aldatsa ne yapardınız

büyük konuşmuyorum artık - evlenmeyi düşündüğüm adam aldattı. yarasını yüreğimde taşırım hala ama affettim... etmemek gerekiyormuş sonradan anladım ama evlenince durum nasıl olur bilemem.

benim eşimle evleneli 8yıl oldu eşim ben gül üstüne gül koklamam der hep hiçbirzaman hayatımda senden başkası olmadı desede ben asla güvenmem erkek milletine güven yok melekler.öyle de birşey olursa hayatı ona zindan ederim çocuklarına çok düşkündür ona çocukları hasret eder burnunu sürterim o zilliyide bulur anasına babasına tüm sülalesine rezil ederim.3tane çocugum var onların sorumlulukların altından tek başıma kalkamam hiçbir kimse bir babanın çocuguna baktıgı gibi bakmaz pişman olana kadar dönmem dönsemde asla affetmem böyle birşey ömürboyu unutulmaz allah hiç bir kadının başına vermesin.amin melekler

Evli degilim ama, herhalde cildiririm bende. Allah kimsenin basina vermesin. Ama öyle erkekler varki gercekten simdi burda yazmayim..... Adam evli oldugu halde bakiyorlar, birde karisinin yaninda ama normal bakmakda degil, resmen icine düsüyorlar.Bence kadinlar evlenirken eslerini gercekten iyi secsinler. Seviyorum asigim gibi sözlere hem inanip evlenmesinler....

ammmann

kesınlıkle eş seçımı onemli.napardım bilmem ama iyi şeyler olmaz tabikide

ben eşime güvenmiyorum hemde hiç eşim sorumsuz gamsızdır nerde bi yer bulsa oraya konar ben gitsemde dönmemi beklemez gider yeni biirini bulur çok cins bi adamdır

eşim beni aldatmadı diyen öyle sanandır hele net varken artık çok daha aldatılmak kolayyy biz kadınlar yapmaz deriz ama durum çok farklı bayanlar gözünüzü açınnn

Geri