Eşiniz / Sevgiliniz Kıskanılmaktan Hoşlanır mı Yoksa Nefret mi Eder ?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Eşiniz / Sevgiliniz Kıskanılmaktan Hoşlanır mı Yoksa Nefret mi Eder ?
Sevgili melekler, eşiniz ya da sevdiğiniz mutlaka sizi kıskanıyordur. Tabi ki kıskanılmak güzel, sevginin göstergesidir kıskanılmak ama onun da bir dozu var elbet :D:D Peki ya eşlerimiz, sevdiklerimiz ? Onlar bizi kıskanıyorlar da biz onları kıskanmıyor muyuz ? Biz kıskanınca durum nasıl bir hal alıyor ? Hoşlanıyorlar mı yoksa öf aman deyip yaka mı silkiyorlar ? :D:D

Hadi bakalım, eşiniz siz onu kıskandığınızda ne yapıyor ?

evet kıskanıyorum o kıskanınca da hissediyorum onun dediğini yapıyorum.. ama ben kıskanınca cingar çıkarıyorum :)))) onu herşeyden kıskanıyorum saçmalıyorum bazen ama o beni anlıyo dengeyi iyi tutuyor :) kıskanılmak kıskanmak güzel bişey ben memnunum :D

kıskanmak kıskanılmak güzelde abartılmadığı sürece.seven insanda illa bi kıskançlık olur ama abuk sabuk şeylerdende kıskanılıyosa insanın hayatı zehir olur.bide eşi bu sebebten süreki kısıtlarsa bı zaman sonra evlilik sorunlu hale gelir.

:D:D

benimki beni pek kıskanmaz cok gözune batmadıkca ben çok kıskancım :( ama ne yapıyım kıskanıyorum
3 yasındakı kardesımden bıle kısakanıyorum :şş:

Ben kiskanirim ama her seferinde belli etmem. Kurnazlikla soru sordugumda anlar kiskandigimi ve hosuna gider. Ama öyle telini kurcalayim , isyerine kim geldi bugun nerelere gitti tarzinda kiskancliklardan ne ben ne de esim hoslanir. Kiskanclik olsun ama tadinda olsunki iliskiyi azcik heyecanlandirip monotonluktan cikarsin :)

Geri