1. PeLiNiM

  PeLiNiM Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  5.401
  Beğenilen Mesajlar:
  58
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ANTALYA

  Eşiniz size hala aşık mı?

  Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

  kocanızın sizi sevdiğini nasıl anlarsınız eşinizin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız eşinizin sevmediğini Eşinizin ilk zamanlarda size karşı duyduğu aşk, sevgi, ilgi devam ediyor mu? Duygularını açığa vurmayan bir partneriniz varsa bunu anlamanız zor olabilir.

  İşte eşinizin 'Seni Seviyorum'
  demesini sağlayan eğlenceli öneriler ile sizi hala sevdiğini gösteren davranışlar..  1. Yatarken tişört, boxer ya da çorap giyerseniz sizin oldukça şirin olduğunuzu düşünecektir.
  2. Çok beğendiği bir futbolcunun adını yanlış telaffuz ettiğinizde size gülmemezlik edemez, deneyin.

  3. Çalışma masasının üzerine 10 yaşındayken çekilen komik ama eğlenceli bir fotoğraf koyun. Diğer seçenek cüzdanına koymanız da, sizi daha çok sevmesini sağlayabilir. 4. Böceklerden korkup kucağına sığınmanız hoşuna gidebilir.
  5. Denediği ancak başarısız olduğu tıraş kremini onun için temizleyin. Denemesi bile sizi düşündüğünü gösterir. 6. Otoparka aracı park etmeye çalıştığınız sırada öndeki araca çarptığınızda ilk olarak 'iyi misin' diye sorması sizin herşeyden kıymetli olduğunuzu gösterir.
  7. Özel bir toplantıda veya misafirlikte kravatı sıktığında uygun zamanda onu gevşetmeniz ve terini mendille almanız kendini iyi hissetmesini sağlar ve size hayran olur.
  8. Doğum günü için istediğiniz şeyi anlamaya çalışmaz ancak her zaman senin en iyi arkadaşın olmak ister.
  9. Bulaşık makinesine bulaşıkları yerleştirmede yeteneksiz olabilir ancak senin için onları lavaboya hazır bırakmayı öğrenmiştir.
  10. Çok sevdiği maçları izlerken sizi düşünür ve sevinç haykırışlarını korkmamanız için biraz daha azaltır. Sizinle en sevdiği maçları izlemeniz ise oldukça hoşuna gider.
  11. Sizin kişisel ihtiyaçlarınızı düşünür ve alır. 12. Çocuk yapmayı planlıyorsanız hamile olduğunuzu söylediğinizde 'Hamileyiz' diye bağırıyorsa çok mutlu olmuş demektir.
  13. Eğer 'Beni Öp' yazılı tişörtünü giydiyse bunu yapmalısınız. Sevildiğini bilmek istiyor olabilir.
  14. Saçlarınızı koklayarak huzur bulduğunu söylüyorsa sizi çok seviyordur.
  15. Onu duygusal bir filme götürdüğünüzde filme girmez ve dalga geçmez. Sizinle izlemeye razıysa da uyuyabilir ancak asla dalga geçmez.
  16. Siz sormadıkça yeni saç kesiminiz hakkında yorum yapmaz. Beğenmediyse de yalan söyler.


   
 2. azizee

  azizee Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  8 Şubat 2010
  Mesajlar:
  16
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul
  eveeeeeeeeeettt bende ona hala aşığım:)
   
 3. PeLiNiM

  PeLiNiM Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  5.401
  Beğenilen Mesajlar:
  58
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ANTALYA
Eşiniz size hala aşık mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Aşık mısınız?

  Aşık mısınız?

  aşkmı alışkanlıkmı sevgimi alışkanlıkmı evet yorumları aliyim aşıkmısınız:o
 2. Siz hiç eşinizle yarıştınız mı...?

  Siz hiç eşinizle yarıştınız mı...?

  YİNE BİR SEFER vaktiydi. Hz Peygamber ile, hanımı Ayşe gelmişti. ALLAH (cc)'ın Resulü her seferinde bir hanımını yanında götürürdü. Bu defa kura Ayşe'ye çıkmıştı. İslam ordusu çölün kızgın kumlarında yol alırken Hz Peygamber hanımına yavaşlamasını söyledi. Orduya da devam edin işareti yaptı. Nihayet ordu uzaklaşmış, Hz Peygamber ve eşi geride kalmışlardı. Kâinatın yüzüsuyu hürmetine...
 3. Eşiniz Sizi Hala Seviyor mu?

  Eşiniz Sizi Hala Seviyor mu?

  eşiniz sizi ne kadar seviyor eşinizin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız Eşinizin ilk zamanlarda size karşı duyduğu aşk, sevgi, ilgi devam ediyor mu? Duygularını açığa vurmayan bir partneriniz varsa bunu anlamanız zor olabilir. İşte eşinizin 'Seni Seviyorum' demesini sağlayan eğlenceli öneriler ile sizi hala sevdiğini gösteren davranışlar.. 1. Yatarken tişört, boxer ya da çorap...
 4. Eşinizin Sizi Hala Sevip Sevmediğini Anlamak İçin...

  Eşinizin Sizi Hala Sevip Sevmediğini Anlamak İçin...

  eşinin sevmediğini nasıl anlarsın eşinizin sizi seviyormu, anlamanın yolları, nasıl anlarız, öneriler, tavsiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Evlilik hayatında bazen öyle anlar gelir ki çelişkiye düşer insan.İçini bir kurt kemirir,karşısında ki insanın onu hala sevip sevmediği konusunda..Eğer siz de bu tip korkulara kapılmaya başladıysanız,...
 5. Beğendiğiniz Adam Size Aşık mı?

  Beğendiğiniz Adam Size Aşık mı?

  beğendiğiniz adam size aşık mı, anlamanın yolları, nasıl anlarsınız, ipuçlerı, öneriler, tavsiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Platonik aşk herhalde aşkların en zor olanıdır.Acaba beğendiğiniz adam da size birşeyler hissediyor mu?Öğrenmek için yazımıza göz atmanız yeterli..:D:D Hoşlandığınız erkek size aşıksa bunu nasıl gösterir. İltifat...

Sayfayı Paylaş