Eşiniz Sizi Aldatırsa Ne Yaparsınız ?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Eşiniz Sizi Aldatırsa Ne Yaparsınız ?
Melekler, bu çok zor ve acıtıcı bir soru biliyorum. Kolayca kestirilip atılacak bir cevabı da yok. Yani ancak başına gelen bilir, Allah göstermesin. Ama şu halinizle, ya da etrafınızda, yakın çevrenizde olanlardan da ders almış olma ihtimalini de göz önüne alırsak, eşiniz sizi aldatsa ne yaparsınız ? Ona ikinci bir şans verir misiniz ? Yoksa kapıyı çekip çıkarmısınız ?

Düşünün bakalım...

şükür ayaklarım üzerimdeyim belki bundan dolayı katı cevap vericem.. "ASLA affetmem "

- - - Updated - - -

Allah kimseye yaşatmasın

ben gelıp gecıcı bı ılıskıyse tek gecelıkse uzulurum unutmama mıdemde almaz ama gıtmem epey cektırırım ama asık olmussa baska bır kadına buyuk konusmayayım ama kapıyı çeker giderım onuda surundururum pas pas ederım ......

çok zor insan evliliklerde kolayca kapıyı çekip gidemiyor ama eğer 1 kere yaşadığınız bişeyi sonra yaşamıcanıza garanti bile olsa inan genede huzurlu olmaz sürekli içi içini yer artık aldatmıyo bile olsa genede evlilikte o eski huzur mutluluk kalmaz.bazen bişeyi olduğu yerde bırakmak daha hayırlıdır ama ortada bide çocuk varsa daha zordur karar vermek.rabbim kimseye yaşatmasın yaşayanlarada sabır versin.

bi kere yapan bir daha yapar kanatindeyim affetmem eşimin eline başka biriyle tokalaşırken dokunmasına tahammülüm yok aldatmasına katlanamam onu unutmayı yeğlerim ayrılırrım rabbim böyle imtihanlarla sınamasın nefsimizin ve şeytanın tuızağındna korusun inş.

allaha buyuk konusmak istemiyorum ama hic kimse aldatilmayi haketmiyo diye dusunuyorum.medeniyetin var oldugu bir yerdeyiz ve insanlarin bu kadar ucuz ve basit bir yola basvurmasi kalitesini olduruyor....eger aldatildiysak ikinci bir sansi hakettiklerini dusunmuyorum...omur boyu ona duydugum supeyle yuzune bakarak yasayamam.beni birkere aldatan insan nekadar sans verirsem vereyim yine aldatmaya yeltenecektir....guven birkere kirildigi zaman asla eskisi gibi saglam guvenilmiyor

Melekler, bu çok zor ve acıtıcı bir soru biliyorum. Kolayca kestirilip atılacak bir cevabı da yok. Yani ancak başına gelen bilir, Allah göstermesin. Ama şu halinizle, ya da etrafınızda, yakın çevrenizde olanlardan da ders almış olma ihtimalini de göz önüne alırsak, eşiniz sizi aldatsa ne yaparsınız ? Ona ikinci bir şans verir misiniz ? Yoksa kapıyı çekip çıkarmısınız ?

Düşünün bakalım...

Kızlar hayyatta basımıza gelemez dıye bısey yok aldatırsa affetmmem kesınlıkle bırakır gıderım desekte ......bence aldatmanın boyutu onemlı gecıcı seylerse ınsan bısekılde affedebılır nıtekım bence aldatmayan erkek yok ama mavı kelebek gıbı eğer yok aşığım onu sevıyorumderse benım için hersey bıtmıştır tabıkı hiçbirimizin aldatılmak hoşuna gıtmez kabullenemez aldatılmamak dileğiyle...Allah kımseyı nefsıne uydurmasınnn dıyelım....

Bu konuda ben yardımınızı rica ediyorum kızlar;

Kız kardeşimin kocası onu aldatıyor ve ben bunu sürekli duyuyorum. 2 tane çocukları var. kız kardeşim bilmiyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. asıl korkum söylemezsem ve kardeşim benim de bildiğimi öğrenirse ne yaparım! Bana akıl verebilecek olanınız var mı?

Geri