Eşinize yaptığınız en güzel ve en orjinal süprizzz hangisi kızlar haydi paylaşalım :)

karamelize

Üye
Üye
Eşinize yaptığınız en güzel ve en orjinal süprizzz hangisi kızlar haydi paylaşalım :)
Selam kızlar. Haydi eşimize sevgilimize aşkımıza canımıza yaptığımız en orjinal süprizleri paylaşalım:):):):)

Bizim evlendiğimiz günle eşimin doğum günü aynı tarih. Ben eşimden habersiz düğün pastasının yanına kalp şeklinde ufak bir pasta daha yaptırdım. Ve herkesin içinde doğum gününü kutladım çok şaşırdı ne yapacağını bilememişti. Harika bir anı kaldı bize :):)

Biz eşimle buçuk sene çıktık ben yalovadaydım oda konyadaydı hep msjlaşırdık yne hergünkü gibi aşkım neyapıyosun dedim oda işteyim çalışıyorum bitanem dedi bugün sana beyaz kazağın çok yakışmış demiştim çook şaşrdı etrafına bakmaya başladı sonra yanına gitmiştim;)

valla hiç süpriz yapmaz ne yalan söylim tarihleri ben hatırlatırım. hiç hadi kalk yemeğe gidelim falan filan yoktur ben derim hadi yemeğe gidelim.

Lalapaşam canım ama bizde böyle güzel süprizler yapmıyoruzki.Mesala önümüzde sevgililer günü var ben eşime güzel bir süpriz yapmak istiyorum varmı değişik fikirleriniz

benımde pek yok gibi kara hahaha.haaa 29 aralık doğum günüydü yanı 1 ay once aksam oğlanı uyuttum esım ısten geldı 11 mıydı nee aksam 11 yanı.gecelık giymistim mumlar almıstım gundüzden yatak odasına mumları dızdım yaktım bıde hedıye aldım .gecelığı giydım salona geldım lamba kapalı bılğısayara bakıyodu hedıyesını verdım sasırdı baktı oyleee sonra elınden tuttum ......................................hahaha

benımde pek yok gibi kara hahaha.haaa 29 aralık doğum günüydü yanı 1 ay once aksam oğlanı uyuttum esım ısten geldı 11 mıydı nee aksam 11 yanı.gecelık giymistim mumlar almıstım gundüzden yatak odasına mumları dızdım yaktım bıde hedıye aldım .gecelığı giydım salona geldım lamba kapalı bılğısayara bakıyodu hedıyesını verdım sasırdı baktı oyleee sonra elınden tuttum ......................................hahaha
Gulme yapayımmı bende ne düşünüyüm bunu bi

Geri