Eşinizin alyansi parmagindami:))))))))

@şK_MeLeĞ!.

Yeni Üye
Üye
Eşinizin alyansi parmagindami:))))))))
BIZ BAYANLAR OZELLIKLEDE ALYANS TAKMAYI COK SEVERIZ EVLI OLDUGUMUZU BELIRTMEKTEN PARMAGIMIZDA O YUZUGU GORMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.
EVLENDIGIM GUNDEN BERIDE KULLANIYORUM VE OMUR BOYUDA KULLANACAGIM ALLAHIN IZNIYLE.
PEKI ERKEKLER???????????
SIZIN ESINIZ ALYANSINI TAKIYORMU YOKSA KLASIK BAHANELERMI UYDURUYOR?
BENIM ESIM BIR KERE ILK EVLENDIGIMIZ AYLARDA ALISAMADIGI ICIN PARMAGINDAKI YUZUGUNU BIR YERE TAKILMIS VE PARMAGININ KENARI BAYA KESILMISTI.
VE ALISAMADIM TAKMAYIM DEDI
CANI YANMIS VE CIDDI KESIGI VARDI AMA ONU CIKARIRSA BEN UZULECEKTIM.
TEK KELIME SOYLEDIM VE 7SENEDIR CIKARAMAZ
O PARMAGIN KOPARSA 9 TANE DAHA PARMAGIN VAR ONLARA TAKARSIN O YUZUK CIKMAYACAK.CIKTIGI ANDA BENDE CIKARIRIM DEDIM

Cevap: Eşinizin alyansi parmagindami:))))))))

Benim esim alyansini evlendigimiz günden beri cikarmiyor :D:D
ondan önce nisan yüzügü, ve sevgiliykende yüzük takiyorduk biz :D:D
ama ben gecenlerde kirdim, yüzükle cok oynuyordum dayanamadi artik benim eziyetlerime, trye gidince almam gerekiyor yenisini

eşim alyansını asla çokarmaz tabiki bende çıkarmam...hiçbir zorunluluk getirmedim bu konuda tamamen kendisini öyle şartlamış sanırım canı yansada bazan yinede çıkarmıyo

benim eşimde cıkarmaz iş yerinde yasak oldugu için bazen takamıyor ama yinede cıkarmamaya özen gösterir....

Benim eşim ilk aylarda biraz huysuzlanmıştı :argue:
yok sıkıyor yok alışamadım der dururdu...
Hiç zorlamadım hiçde üstüne düşmedim benim umursamazlığım duymazlığım :D
işe yaradı. Diye düşünüyorum O sıkan alışamadığı yüzük 20 senedir parmağında :nur:

bizde ikimizde cikardik durun yanlis anlamayin ben ilk alyansimi karda kaybettim cunku zayiflamistim biraz bol geliyordu ondan sonrakini dogumda birkac gun cikardim simdi yerinde yani parmagmda duruyor
esimde ilk once altin almisti biraz takti birsey demedim sora cok israr edince ben gumus aldi ama alana kadar bir ara gezdi takmadan birde benim esim turkiyeye gidip geliyor is geregiyle orda takiyor mu takmiyor mu bilemem :D ama takiyordur canim...

meleklerım walla benımkı hıç takmıyo sozde parmagını sıkıyomuş.ama ben hıç çıkarmadım öldugum zaman anca.eşimin bır lafı wardır.herşey yuzuk degıldırrrrr

valla benim ki yok iş esnasında takamıorum filan die bahaneler yaratıo özel günlerde bide evliliğimizin ilk aylarında taktı başkada ne yaptısam takmadı.(

Geri