1. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  16.652
  Beğenilen Mesajlar:
  2.419
  Ödül Puanları:
  113

  Eşinizle aranızdaki muhabbeti artırmak için El Vedud duası

  Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

  Esmaül hüsna Allahın 99 ismi şerifi.Yüce rabbimizin bu güzel isimleri ,ilimler ve şifalarla doludur.A'raf suresi 180. ayettte İsimlerin en güzeli Allah'ındır. Öyleyse O'na bunlarla dua edin diye geçiyor.Her bir ismi şerif binbir derde devadır.Biz bu ismi şeriflerden Ya Vedud dun anlamına ve faziletlerine değinicez.Esmaül hüsna hakkında detaylı bilgiler için ALLAH ın 99 isminin kısaca anlamları Esma'ül Hüsna , Burçlara göre esmaül hüsna adlı konularımızıda incelemenizi öneriyoruz.

  < Konu Resmi..>
  Allahın 99 ismi istenilen amaçlara ulaştıran maddi manevi rehberdir.Hangi konuda ne için dua etmek isterseniz rabbimizin güzel isimleriyle duaya başlayın.Bir insana seslenmeden o insan size cevap veremez .Rabbimizden bir şey isterken dilerken güzel isimleriyle sesleniniz.İnsanoğlu yaradılışından beri türlü türlü sorunlarla sınav olmuştur.Kimi maddi,kimi manevi,kimi hastalık ,kimi aşk ,her insan kaldırabileceği kadarıyla sınanmıştır.Günümüzün en büyük sıkıntısı Aile ilişkileri.Aile ilişkilerinin zayıflaması ile boşanmalar gittikçe artıyor.


  Yuvasının bozulmasını istemeyen hanımlar eşiyle arasının düzelmesi için çözümler arıyor.Bizde bu hanımların eşleriyle olan muhabbetlerinin artması için araştırma yaptık .Allahın isimlerden Ya vedud dun kişiler arasındaki muhabbeti arttırmak ve insanlar tarafından sayılıp sevilmesini sağlamak amacıyla zikredildiğini öğrendik.Bu ismi şerifi düzenli okumayı vird edinenler hem eşleri hem çevreleri tarafından sevilip sayılır.Ya vedud ismi şerifinin fazileti ve kaç defa okunması gerektiğini aşağıda belirtik.Zikreden herkesin dualarının kabulü temennisi ile.

  EL VEDUD : Vedud Kullarını çok seven, sevilmeye gerçekten layık olan

  Günde Zikir Sayısı : 400 – Herkesin sevgisini kazanmak

  Ya Vedud ismini zikreden kişiyi bütün insanlar sever, sayar, hürmet görür. Okumaya devam eden kişi başkalarına tesir eder ve karşısındakini hükmü altına alır. Kalbi nurlanır, huzura kavuşur. Günde 270 defa Ya Vedud ismini zikreden borçlarından ve fakirlikten kurtulur.


  Bir diğer öneri ya vedud duasının okunması.Duamız şöyle ;

  Ya Vedud! Ya Vedud! Ya zelarşil mecid. Ya Mübdi, Ya mu'id. Ya fe'aalün lima yürid. Es'elüke bi nuri vechikellezi mele'e erkane arşike ve es'elüke bi kudretikelleti kadderte biha halkake ve bi rahmetikelleti vesiat külle şey'in. La ilahe illa ente. Ya muğis, eğisni! Ya muğis, eğisni.


   
 2. Derya ada demirel

  Derya ada demirel Forum Okuru

  Selam çok sağolun gerçekten eşimle aramı düzeltti bu dua.Allah razı gelsin.
   
 3. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  16.652
  Beğenilen Mesajlar:
  2.419
  Ödül Puanları:
  113
  Aleyküm selam,Allah sizden de razı olsun.Yorumunuz için teşekkür ederiz.
   
 4. Feraceli ybz

  Feraceli ybz Forum Okuru

  sade eşler arası değil herkesin sevmesi için çok etkili günlük dersim benim
   
 5. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  16.652
  Beğenilen Mesajlar:
  2.419
  Ödül Puanları:
  113
  Merhaba ,kişiler arasında muhabbeti artıran esma.Bu esma herkes için etkilidir.Yorum için teşekkür ederiz.
   
Eşinizle aranızdaki muhabbeti artırmak için El Vedud duası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. muhabbet duaları(aşk,sevgi,eşler için)

  muhabbet duaları(aşk,sevgi,eşler için)

  muhabbet duaları muhabbet duası sevgi ve duaları sevgi ve elgaytü aleyke mehabbeten minni Dünya dua üstünedir derler..Herşey için dua edebiliriz...İşte sizin için muhabbet duaları (Ve elgaytü aleyke mehabbeten minni) Bu Duayı abdest alıp 2rekat Allah rızası İçin 2 rekatpeygamber efendimiz için 2 rekatda dileğimiz için namaz kılıp 21 gün boyunca günde 1 kere okuyun çok tesirlidir Allahu...
 2. el vedud ism-i celilinin duası:

  el vedud ism-i celilinin duası:

  el vedud ism i celilinin duası el vedud kisa dua el vedud ism-i celilinin duası: "bu duanın devamlı okunması, dostluğun artmasına, halk tarafından sevilip sayılmasına, herkesin sevgisini kazanmasına etkili olur. birbirini sevmeyen iki kimsenin arasındaki soğukluğu kaldırmak için, o niyetle okunan bu dua, çok kısa zamanda o kimselerin barışıp, dost olmalarını sağlar." el vedud ism-i...
 3. Eşiniz ile aranızda muhabbet için dua...

  Eşiniz ile aranızda muhabbet için dua...

  muhabbet için dua dua resmi resimleri Muhakkak bunu bilmeyen yoktur ki yer gök dua iledir.Ben de duaların faziletine gerçekten inananlardanım müthiş bi şekilde.Size şimdi evliliğinizde daha mutlu eşinizle daha muhabbetli olmanız için bir dua vereceğim ben gerçekten bu duanın faziletine inananlardanım ALLAHIn iznyle.Bu duayı da bana eşimle sıkıntılı olduğum bi dönemde ablam sölemişti.Ciddi...
 4. Eşimle aramdaki muhabbet için dua istiyorum

  Eşimle aramdaki muhabbet için dua istiyorum

  Konuşacak birşeyler bulmakta zorlanıyoruz çoğu zaman ama gördüğüm kadarı ile herkes hemen hemen aynı. Muhabbetten kasıt iyilik güzellik ve birbirini sevmek ve saygılı olmak anlamında kızlar. Bunun için yani aile iç saadeti ve huzuru için sırlı bir dua var ise beniml paylaşır mısınız. Teşekkür edipyorum.
 5. Eşler İçin Okunacak Muhabbet Duası

  Eşler İçin Okunacak Muhabbet Duası

  muhabbet duası, eşler için okunacak dualar, karı koca geçimsizliği için okunacak dua Eşler arasında oluşan sorunlar karşısın da okunması çok hayırlı olacak dua bilgilerini sizler için paylaşıyoruz. Yer gök dua üzerine olduğunu hatırlatarak sizde hakkınız da hayırlı olacak olaylar için içtenlikle dua etmenizi öneriyoruz. Hakkınız da hayırlı olacak tüm dualarınızın kabül olmasını Allah'tan...

Sayfayı Paylaş