1. aysil

  aysil Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  3 Eylül 2010
  Mesajlar:
  77
  Beğenilen Mesajlar:
  22
  Ödül Puanları:
  0

  Eski Aşığa Dönmek

  Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında aysil tarafından paylaşıldı.

  Bir zevk kadını tüm serveti biten âşığını bıraktığında önceki aşklarından biriyle birleşmeyi düşünebilir. Tekrar zengin olmuşsa ya da halen zengin ve kadına bağlıysa ona dönmelidir. Eğer bu erkek başka bir kadınla yaşıyorsa hareketlerini iyi düşünmelidir.
  Böyle bir erkek aşağıdaki altı koşuldan sadece birine uyabilir:

  1. İlk kadını kendi isteğiyle bırakıp o zamandan beri başka bir kadını da bırakmış olabilir.  2. İki kadın tarafından da terk edilmiş olabilir.  3. Bir kadını kadın istediği için bırakmış diğeri tarafından terk edilmiş olabilir.  4. Bir kadını kendi isteğiyle bırakmış diğeriyle yaşıyor olabilir.  5. Bir kadın tarafından terk edilmiş diğerini kendi isteğiyle bırakmış olabilir.  6. Bir kadın tarafından terk edilmiş diğeriyle yaşıyor olabilir.

  (1). Eğer erkek iki kadını da kendi isteğiyle bırakmış ise aklının kararsızlığından ve ikisinin de mükemmelliğine ilgisiz olduğu için onunla birlikte yaşanmamalıdır.


  (2). İki kadın tarafından da terk edilen erkek eğer ikinci kadın tarafından başka bir erkekten daha fazla para almak için terk edilmiş ise onunla birlikte yaşanmalıdır. Çünkü eğer ilk kadına bağlanmışsa ona diğer kadına nispet olarak kibirden ve rekabetten dolayı daha fazla para verecektir. Eğer kadın tarafından fakirliğinden veya cimriliğinden dolayı terk edilmişse onunla birlikte yaşanmaz.


  (3). Birini kendi isteğiyle bırakmış diğeri tarafından bırakılmış erkek kendi isteğiyle bıraktığına dönmeyi ve çok para vermeyi kabul ederse onunla birlikte yaşanmalıdır.

  (4). Birini kendi isteğiyle bırakmış ve diğer bir kadınla yaşayan erkek durumunda (tekrar birleşmek isteyen) bırakılmış kadın ilk olarak erkeğin onu diğer kadındaki belirli bir mükemmelliği bulma umuduyla bıraktığını unutmamalıdır.

  Bu mükemmelliği bulamadığı zaman ilk kadına geri dönmek isterse; ona kendisini affettirecek kadar çok para veriyor ve sevgisi halen sürüyorsa ya da diğer kadında birçok hata bularak ilk kadında olduğundan daha fazla mükemmellikler görerek bu nitelikler için çok para vermeye hazırsa ya da son olarak zayıf bir erkek olduğundan ya da kadınlardan zevk almayı seven bir erkek olduğundan ya da fakir bir kadından hoşlanan ya da birlikte olduğu kadın için hiçbir şey yapmayan bir erkekse kadının bunların doğru olup olmadığını göz önünde bulundurması gerekir.

  Tüm bunları olgunca değerlendirdikten sonra duruma göre erkekle yaşamalı ya da yaşamamalıdır.

  (5). Bir kadın tarafından terk edilmiş ve diğerini kendi isteğiyle bırakmış erkek durumunda terk eden kadın erkekle tekrar birleşmek isterse ilk olarak kendisi için hâlâ sevgi besleyip beslemediğini ve sonuçta kadın için çok para harcayıp harcamayacağını ya da mükemmel niteliklerinden dolayı başka hiçbir kadından zevk alıp almadığını ya da geçmişte cinsel isteklerini karşılayamadığından dolayı ondan öcünü alıp zarar vermek için geri dönüp dönmediğini ya da önce güven yaratıp sonrada ondan aldığını geri alıp onu yıkmak isteyip istemediğini ya da son olarak onu ilk olarak şimdiki sevgilisinden ayırıp sonra kendisi de bırakmak isteyip istemediğini soruşturmalıdır.

  Eğer tüm bunları göz önüne alınca erkeğin niyetlerinin saf ve dürüst olduğu fikrindeyse erkekle tekrar bir araya gelebilir. Ama erkeğin aklında az da olsa kötü niyet varsa ondan kaçınılmalıdır.

  (6). Biri tarafından terk edilip başkasıyla yaşayan erkek durumunda eğer erkek kendisini terk edene dönmek için çaba gösteriyorsa zevk kadını hareket etmeden önce iyi düşünmelidir. Diğer kadın erkeği kendisine çekmeye uğraşırken o da erkeği tekrar kazanabilmek için (kendisini sahnenin arkasında tutarak) kendince şu düşüncelerden birine inanarak çabalamalıdır.

  1. Haksız olarak ve geçerli bir neden olmaksızın terk edilmiş ve şimdi başka bir kadına gitmiş; bu durumda onu kendine döndürmek için her çeşit çaba harcanmalı.  2. Eğer benimle bir kere muhabbet ederse diğer kadından ayrılır.  3. Şimdiki âşığımın gururu eski âşığım yüzünden aşağılanacaktır.  4. Zengin olmuş daha önemli bir mevki sağlamış ve kralın maiyetinde yetkili bir yere sahip.  5. Karısından ayrı.  6. Artık bağımsız.  7. Babası ya da ağabeyinden ayrı yaşıyor.  8. Onunla barışarak şimdiki âşığım yüzünden bana gelemeyen çok zengin bir erkeğe kavuşacağım.  9. Karısı tarafından saygı duyulmadığı için onu artık karısından ayırabileceğim.  10. Bu erkeğin arkadaşı benden nefret eden rakibemi seviyor. Bu yüzden arkadaşı kadınından ayıracağım.  11. Son olarak geri gelmesini sağlayarak onu gözden düşüreceğim böylece kaypaklığını göstereceğim.

  Bir zevk kadını eski âşığıyla birleşmeye karar verdiğinde Pitamardaları ve hizmetçileri kadının evinden önceki kovulmasının kadının annesinin kötülüğü yüzünden olduğunu; kadının o zaman da erkeği her zamanki kadar sevdiğini ama annesinin isteğine uyma zorunluluğundan dolayı olaya engel olamadığını; şimdiki âşığıyla birleşmekten nefret ettiğini ve ondan hiç hoşlanmadığını söylemelidir.

  Ayrıca kadının ona olan aşkından bahsederek güven yaratmalı ve şimdiye kadar hatırladığı aşkın işaretlerinden bahsetmelidirler. Bu aşk işareti onun tarafından yapılmış bir zevk çeşidini ya da onunla birlikte olurkenki tavrı hatırlatmalıdır.

  Bununla eski bir âşıkla birlikte olma yolları sona ermiş olur.

  Bir kadın biri önceden onunla birlikte olmuş diğeri yabancı iki erkekten birisini seçecekse bilgeler birincinin tercih edilmesi fikrindedirler. Önceden bilinen konumu ve karakterinden dolayı dikkatli incelemeyle kolayca mutlu ve tatmin edilebilir. Ama Vatsyayana'ya göre zenginliğinin çoğunu önceden harcamış olan önceki bir sevgili tekrar çok para veremez ya da vermek istemez. Bu yüzden bir yabancı kadar çok güvenilemez. Bununla birlikte bu genel kuralaerkeklerin farklı doğalarından dolayı bazen uyulmayabilir.

  Konu hakkında şöyle özlü sözler vardır:

  "Eski bir âşıkla tekrar birleşme belirli bir kadını belirli bir erkekten ya da belirli bir erkeği belirli bir kadından ayırmak ya da şimdiki âşığı etkilemek için istenebilir."

  "Bir erkek bir kadına fazlasıyla bağlıysa diğer erkeklerle ilişki kurmasından korkar hatalarını görmez ya da farkına varmaz ve onu bırakmasından korkarak kadına bir servet verir."

  "Bir zevk kadını kendisine bağlı olan erkekle anlaşabilmeli onu takmayan erkeği ise hor görmelidir. Eğer bir erkekle yaşarken başka bir erkekten kadına haberci gelirse ya herhangi bir ilişkiyi reddeder ya da ziyaret için bir zaman belirler. Ama onunla yaşayan ve ona bağlı olabilecek erkeği bırakmamalıdır."

  "Akıllı bir kadın eski âşığıyla ilişkisini sadece böyle bir birleşmenin sonucu iyi servet kazanç aşk ve dostluk olacaksa yeniler."
   
Eski Aşığa Dönmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Dönmek

  Dönmek

  Rüyada basi üzerine döndügünü görmek musibettir. Bir rivayete göre, amiri veya efendisi, rüya sahibinin aleyhine döner. Bir yandan diger yana döndügünü görmek, halinin degismesidir. Arkasina döndügünü görmek, günahtan kaçindigina delalet eder. Rüyada Mevlevi dervisi gibi döndügünü gören, ibadet ile mesgul olur. Basi asagi dönerek yürüdügünü gören, ters ve zarari olan bir is yapar ve bundan...
 2. Yüzüstü dönmek

  Yüzüstü dönmek

  Rüyada yüzüstü döndügünü görmek Allaha sirk kosmak, dünya ve ahirette zarar ve hüsrana ugramak ile tabir edilir. Yüzünden kafasi ve arkasi üzerine dönmesi. rüya sahibinin Allah'a tevbe edip, pisman olmasi ve insanlar için teveccüh ve ikbaline delalet eder. Kendisini yüz üstü düstügünü görmesi karindaki hastaliklarla tabir edilir. Rüyayi gören kadin ise, kocasindan yüz çevirerek kaçma yollarini...
 3. Eski aşıklar karşı karşıya

  Eski aşıklar karşı karşıya

  RAKİP OLDULAR! ESKİ AŞIKLAR BÜLENT İNAL VE TUBA BÜYÜKÜSTÜN AYNI GÜN VE SAATTE YAYINLANAN DİZİLERİYLE BİRBİRLERİNE RAKİP OLDULAR. Tuba Büyüküstün ile Bülent İnal aşkı 'Ihlamurlar Altında' dizisinin çekimleri sırasında başlamıştı. Dizi ile birlikte iki sevgilinin aşkları da bitti. 'Asi' dizisinde başrol oynayan Tuba Büyüküstün ile 'Kalpsiz Adam' dizisinde oynayan Bülent İnal'ın dizileri...
 4. Bronzlaştım am kısa sürede eski tenime dönmek istiyorum.

  Bronzlaştım am kısa sürede eski tenime dönmek istiyorum.

  bronzlaşan ten nasıl açılır bronz teni açmak bronzlaşan teni açmak am istiyorum bronz ten nasıl açılır Merhabalr, Güneşte istemeden biraz fazla kaldım. Yüzüm yandığından çok fazla bronzlaştım.Ben Bronz ten sevmiyorum.En kısa sürede nasıl eski ten rengime kavuşurum. Teşekkürler
 5. Eski Futbolcu Emre Aşık da Dünya Evine Girdi

  Eski Futbolcu Emre Aşık da Dünya Evine Girdi

  emre aşık haberleri emre aşık evlendi haber Sevgili melekler, eski Galatasaray futbol takımı oyuncusu Emre Aşık da evliler kervanına katıldı. Ünlülerin akın ettiği düğün, Fransız Bahçelerinde gerçekleşti. Çifte mutluluklar dileyerek, haberin detaylarına geçiyoruz, Emre Aşık haberleri... Galatasaraylı eski milli futbolcu Emre Aşık, yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu Yağmur Sarnıç ile...

Sayfayı Paylaş