Eski Ayakkabınızı Kışlık Bota Çevirmeye Ne Dersiniz ?

T

TİTAN

Forum Okuru
Eski Ayakkabınızı Kışlık Bota Çevirmeye Ne Dersiniz ?
eski ayakkabıları değerlendirme eski ayakkabıları yenileme
Sevgili melekler, ayağınızı çok rahat ettiren epeydir giydiğiniz bir ayakkabınız var ve ondan bir türlü vazgeçemiyor musunuz ? Vazgeçmeyin zaten, onları değerlendirin. :) Eski ayakkabıları değerlendirme için size harika bir önerimiz var. Ayakkabınızı bir iki ufak dokunuşla bot haline çevirebilirsiniz. Nasıl mı ?

Eskimiş yada giymekten sıkıldığınız ayakkabınızı bot'a çevirmeye ne dersiniz
deneyin çok eğleneceksiniz.

bunun için ilk adım olarak hemen ya birçantacı yada ayakkabıcıya gidip ayakkabımızın üst kenarına kemer deliği açar gibi sıralı delik açtırmalıyız

sonrasında arzu ettiğiniz renk ve türde örgü ipimizi alıp bu deliklerden tığ yardımıyla zincir çekiyoruz

ve zincirin üzerini sık iğne ile yukarı doğru örmeye devam ediyoruz

ördüğünüz bu bölümün modelini aşağıdaki şemada görüldüğü gibi çeşitli stilde dizayn ederek tamamlamanız mümkün, iyi günlerde giyiniz :)

Eski ayakkabınızı dantelle yenileyin hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Eskiler yumurtlama gününü bilmeden nasıl hamile kalıyordu Eskiler yumurtlama gününü bilmeden nasıl hamile kalıyordu
Ben şunu anlamıyorum biz yumurtlama günü hesap ediyoruz ninelerimiz annelerimiz taaa o zamanlar yumurtlama günümü hesapliyorlardi? Benim akrabamin 8 erkek 1 kız çocuğu var bence habersiz olacak hamilelik bizim gibi ayaklar havada beklemezlermis...
Gebelik belirtileri 2
Eski diş fırçasıyla neler yapılabilir ? Eski diş fırçasıyla neler yapılabilir ?
Sevgili hanımlar eski diş fırçalarınızı çöpe mi atıyorsunuz ? Oysa eski diş fırçalarını bir çok alanda kullanabilirsiniz. Eski diş fırçasını tekrar kullanmanın bazı kullanışlı yollarını sizlere bu makalede anlatacağız. Eski diş...
Faydalı Bilgiler 1
Çocuk oyuncuların eski ve yeni halleri Çocuk oyuncuların eski ve yeni halleri
Onlar bir zamanların en ünlü çocuk yıldızlarıydılar. Televizyonların siyah beyaz olduğu dönemlerin en ünlü çocuk yıldızları bana göre Ayşecik, güllüşah, yumurcak gibi karakterlerdi. Hatta halen günümüz de bile bu çocuk yıldızların...
Ünlüler ve Sanatçılar 1
Yeşilçam ünlülerinin eski ve yeni halleri Yeşilçam ünlülerinin eski ve yeni halleri
yeşilçam ünlüleri, ünlülerin eski ve yeni halleri, ünlülerin öncesi ve sonrası ile ilgili konumuz sizlerle... Birazdan sizler için paylaşacağım resimleri gördüğünüz de hayat sen ne acımasızsın dediğinizi duyar gibiyim... Onlar bir...
Ünlüler ve Sanatçılar 0
Eski ayakkabınızı dantelle yenileyin Eski ayakkabınızı dantelle yenileyin
Sevgili hanımlar evde yıpranmış yada yıpranmamış ayakkabınızı dantelle süsleyip yeni bir model yaratmaya ne dersiniz? Ayakkabınızın modelinden sıkıldıysanız çok basit bir yöntemle ayakabınızı dantel şıklığıyla...
Örgü, Dikiş & Nakış 0