eski esi ile yeniden evlenenler varmi ? aranizda

27serpil

Yeni Üye
Üye
eski esi ile yeniden evlenenler varmi ? aranizda
Eski esi ile yeniden evlenenler varmi ? Varsa nasil daha iyimi daha kotumu sorunlarinizi asabildinizmi ?

seerose

Daimi Üye
Üye
Canim sen eski esin ile yeniden mi evlenmeyi dusunuyorsun, once neden ayrildiginizi ve aranizda yasananlari dusun ona gore karar ver.Cocugun var mi?

Ahu Yağtu ve eski eşi Doğan Akçura hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Eşinizin eski sevgilisi kız arkadaşı ararsa ne yaparsınız ? Eşinizin eski sevgilisi kız arkadaşı ararsa ne yaparsınız ?
Eşinizin eski sevgilisi kız arkadaşı ararsa ne yaparsınız ? Evlendiniz ve baya önünüz açık dünya görüşü olarak okumuş kültürlü birisiniz. Aradan bir yıl geçti herşey çok ama çok güzel bigün kocanız 15 dakika bi kadınla konuşuyor ve soruyorsunuz...
Bilmedikleriniz 2
Vahide Gördüm'ün Eski Eşi Altan Gördüm de Kansere Yakalandı! Vahide Gördüm'ün Eski Eşi Altan Gördüm de Kansere Yakalandı!
altan gördüm, altan gördüm hastalığı, vahide gördüm Sevgili melekler, iki yıl önce göğüs kanserine yakalanan ve uygulanan tedaviyle bu illetten klurtulan oyuncu Vahide Perçin'in boşandığı eşi Altan Gördüm de kansere yakalandı. Altan...
Magazin 0
Halit Ergenç'in Eski Eşi Gizem Soysaldı Evlendi Halit Ergenç'in Eski Eşi Gizem Soysaldı Evlendi
gizem soysaldı evlendi gizem soysaldı haberleri gizem soysaldı Sevgili melekler, bir dönem Halit Ergenç ile evlenen oyuncu Gizem...
Magazin 0
Ayşe Özyılmazel Eski Eşi Ali Taran'ın Ofisini Taşladı ! Ayşe Özyılmazel Eski Eşi Ali Taran'ın Ofisini Taşladı !
ayşe özyılmazel haberleri ali taran haberleri Ünlüler dünyasında bir anda parlayıp saman alevi gibi sönen evliliklerden biri olan Ali...
Magazin 0
Ahu Yağtu ve eski eşi Doğan Akçura Ahu Yağtu ve eski eşi Doğan Akçura
Ahu Yağtu ve eski eşi Doğan Akçura Ahu Yağtu ve eski eşi Merhaba Melek'ler... Meraklı bir misafirimiz ünlü mankenlerden Ahu Yağtu'nun ilk eşini yani eski eşinin kim olduğunu merak etmiş. Elbette ki bizde araştırdık ve Ahu Yağtu ve eski...
Faydalı Bilgiler 0