1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

eski gelinlikler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

eski gelinlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski

Eski

Rüyada eski bir sey veya yeninin eskidigini görmek hayir degildir.
  2. Tarihteki en eski gelinlikler

Tarihteki en eski gelinlikler

Wedding Dress 1868, Musee McCord Museum Wedding Dress 1866, Musee McCord Museum Wedding Dress, 1875 Cincinnati Art Museum
  3. eski zamnın gelinlikleri

eski zamnın gelinlikleri

hiç eski zaman gelinliği gibi durmuyo bence gayet şıklar... demek önceki nesillerde modayı takip ediyorlarmış...
  4. Eskidendi, çok eskiden...

Eskidendi, çok eskiden...

Hani erken inerdi karanlık, Hani yağmur yağardı inceden, Hani okuldan, işten dönerken, Işıklar yanardı evlerde, Eskidendi, çok eskiden. Hani ay herkese gülümserken, Mevsimler kimseyi dinlemezken... Hani çocuklar gibi zaman nedir bilmezken, Eskidendi, çok eskiden. Hani hepimiz arkadaşken, Hani oyunlar tükenmemişken, Henüz kimse bize ihanet etmemiş, Biz kimseyi aldatmamışken,...
  5. eski sevgilim..

eski sevgilim..

kızlar bundan 2 sene önce sevgilimle ayrıldık birbirimizi çok yıprattığımızı biliyorduk konuştuk ve bitti. ayrıldıktan 1 sene sonra başka biriyle birlikte oldum ve 1 senedir birlikteyiz. fakat eski sevgilim bir çok mesaj attı. buluşmak yeniden barışmak istiyor. ben artık ona karşı duygusal anlamda bir şey hissetmiyorum. onu incitecek şeyler söylemekte istemiyorum kesinlikle. şuan ki sevgilim...

Sayfayı Paylaş