Eski kazaktan bere yapımı

Uzman SühaN

Administrator
Eski kazaktan bere yapımı
Sevgili hanımlar kış bitti eski kazakları çöpe basmayın.Eski kazaklardan çok güzel kışın sizleri soğuktan koruyacak aynı zamanda tarz yaratıcak bereler yapabilirsiniz.Anlatımlı resimlerimizle sizlerde eski kazaklarınızdan harika bereler tasarlayabilirsiniz.


Hiç bir ücret harcamadan maliyetsiz eski kazaklardan bere yapılışını sizlerle paylaşıyoruz.Gerisi ni sizlerin maharetli ellerine bırakıyoruz.Hadi bakalım kolay gelsin

1.png


Evet hanımlar kazağın lastik kısmı berenin boğumları olucak bu yüzden kazağınızı düzegün kesebileceğiniz bir alana serin ve ortadan kesin.Ortadan kestikten elinizde kalan parçanın yan taraflarını da kesin. Aynı düz alana genişçe serin.


2.png


3.pngSerdiğiniz parçayı şimdi kafanıza dolayın ve kafanızın ölçüsüne göre ayarlayın


4.png


Şimdi berenin tepesini eğimli olarak kesin.İster kumaş yapıştırıcısı isterseni dikin.Pratik olmasından Kumaş yapıştırıcılarını kullanmanızı öneririz5.png


7.pngöncelikle küçük tepelere benzeyen parçaların bir kenarına yapıştırıcı sürün ve birleştirin. Ardından daha büyük bir tepeye benzeyen parçayı da yapıştırın. Arada boşluk kalırsa dilerseniz ponpon ekleyebilirsiniz. Ama eklemek istemezseniz bu boşluğun kenarlarını da birbirine yapıştırın.


8.png


9.pngKuruduktan sonra kullanabilirsiniz.İyi günlerde kulllanın
 
Geri
Üst