Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Eski Kazaktan Patik Yapımı (Resimli Anlatım)

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

eski kazaktan patik yapımı, eski kazakları değerlendirme, patik yapımı

Sevgili melekler, havalar iyiden iyiye soğudu. Artık kış etkisini göstermeye başlıyor. Bu soğuk havalarda ayaklarınızı sıcacık tutacak bir çift patik hazırlamaya ne dersiniz? Hem de bu patikler için eskimiş bir kazağınızı kullanacaksınız. Sizi hem eğlendirecek, hem eskinizi değerlendirecek hem de işe yarayacak bu harika uygulama için işte resimli anlatımla tüm bilgiler....

< Konu Resmi..>

2. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    143
    Ödül Puanları:
    43
    bayildim mutlaka deniycem ,titosum ellerine saglik

Eski Kazaktan Patik Yapımı (Resimli Anlatım) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski Kazaklarınızdan Mutfak Önlüğü Yapın

Eski Kazaklarınızdan Mutfak Önlüğü Yapın

tığ işi mutfak önlüğü tığ işi mutfak önlükleri
  2. RollOver Yapımı ImageReady [ Resimli Anlatım ]

RollOver Yapımı ImageReady [ Resimli Anlatım ]

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. çok basit eski kazaktan yastık yapımı!!!!!

çok basit eski kazaktan yastık yapımı!!!!!

Eski kazaklarınızı değerlendirmek ister misiniz? İşte süper bir yöntem. Alın kazaklarınızı yaka kısmının altından kesin dikin ve işte sonuç. Yastığın cepli olması olaya ayrı bir hoşluk katmış. Cebe gözlük, kumanda, telefon gibi her an size lazım olacak eşyalarınızıda koya bilirsiniz deneyin çok basit evinize renk katın....
  4. Eski kazaktan bere yapımı

Eski kazaktan bere yapımı

Sevgili hanımlar kış bitti eski kazakları çöpe basmayın.Eski kazaklardan çok güzel kışın sizleri soğuktan koruyacak aynı zamanda tarz yaratıcak bereler yapabilirsiniz.Anlatımlı resimlerimizle sizlerde eski kazaklarınızdan harika bereler tasarlayabilirsiniz. Hiç bir ücret harcamadan maliyetsiz eski kazaklardan bere yapılışını sizlerle paylaşıyoruz.Gerisi ni sizlerin maharetli ellerine...
  5. Eski kazaklardan yastık yapımı

Eski kazaklardan yastık yapımı

Sevgili hanımlar yeni bir geri dönüşüm projemizle karşınızdayız.Eski kazaklarınızla yastıklarınızı giydirmeye ne dersiniz? Hepimizin dolabında çok sevdiğimiz bazı nedenlerden dolayı kullanamadığımız başkasınada vermeye kıyamadığımız kazaklarımız gömleklerimiz vardır. Bu sevdiğiniz kıyafetlerinizi hem değerlendiricek hemde mekanınıza farklı bir tarz yansıtıcaksınız.Eski kazak ya da...

Sayfayı Paylaş