Eski sevgili geri döner mi testi var mı?

• Konbuyu başlatan Sabah yıldızı0
  • Başlangıç tarihi
S

Sabah yıldızı0

Forum Okuru
Eski sevgili geri döner mi testi var mı?

Eski sevgili geri döner mi testi melek kadınlar kulübü eski sevgili geri döner mi ekşi forumda.​

Kızlar yaa sevgilimden ayrıldım ama çok seviyorum hala onu biliyorum o da beni seviyor ama gurur yapıyor. Ben çok aramak istiyorum ama ben de arayamıyorum. Eski sevgili geri döner mi testi var mı acaba? Yaa bana dönmesi için ne yapabilirim? Bir geleceğimiz olur mu bilemiyorum ama onu çok sevdiğim kesin.

Merhabalar
Ortada gerçek bir aşk sevgi varsa geri dönecektir ama kötü ayrildiysaniz dönmeyecek şekilde gitti ise maalesef diyorum. Nette bazı testler var ama testler nasıl bilecek onun geri dönüp dönmeyeceğini. Ama size bazı sinyaller verebilir geri dönecek mi dönmeyecek mi? Nasıl ayrıldığınız çok önemli kavga ederek mi yoksa medenice güzelce konuşarak mi? Eğer güzel bir şekilde ayrıldınız ise tekrar bir şans olabilir. Şuan için düşünün zor durumdayım deseniz ona ihtiyacınız olduğunu söyleseniz hemen gelir mi? Yoksa cevap vermez mi? Bunun gibi soruları kendi kafanızda sorun cevaplarını arayın.

Eski sevgili geri döner mi testi için nette bazı testler var dediğim gibi. Dilerseniz "eski sevgili nasıl geri gelir işte tüyolar" yazımızı da bir inceleyin dilerseniz.

Yani işler eğer teste kaldı ise vay bizim halimize. Öncelikle eski sevgili adı üstünde neden eskidi, ne eskiydi. Ne size uymadı o uymayan şeylerin telafisi yada düzeltilebilitesi var mıydı ? Bunları sorgulamak daha doğru olmaz mı ? Siz mi bıraktınız, o mu gitti ? Ne için bıraktınız ya da ne için gitti ? Gitme sebebi onun yaptığı bir davranış ise düzeltilebilir miydi ? Ya da düzelttiğini mi söylüyor ? Ya da tam tersi sizde bir eksiklik vardı da ondan dolayı o mu gitti ? Bunları düzeltip ona ilettiniz mi ?

Mi mı mu :) Çok fazla yazdık dimi mileri muları. Buları çözmeden geri gelse ne olur, ya da geri dönseniz ne olur. Eşşek bile ısırıldığı yoldan ikinci kere geçmezken, siz neden geçesiniz ? Ya da o neden geçsin ? Ne yaptınız neyi düzelttiniz ? Neyi düzeltti ?

Bilmem anlatabildim mi :D:D Bak gene mi ile bitirdim hahaha

Geri