Eski sevgilinin görüşmek istemesi

K

Karamelxxxxx

Forum Okuru
Eski sevgilinin görüşmek istemesi
Eski sevgilinin görüşmek istemesi normal mi ne istiyor acaba

Selam

Erkek arkadaşımdan 6 ay önce ayrıldım . Ama şimdi arayıp duruyor bir görüşelim lütfen deyip duruyor . Niye görüşelim diye sorduğumda görüşünce söyleyeceğim diyor çok önemli diyor. Ne için görüşmek istiyor olabilir ki anlamış değilim . Ayrılmışız biz seninle daha ne görüşmek istiyorsun ki eski erkek arkadaşımın ne için görüşmek istediğini anlamış değilim . Sizce benimle ne için görüşmek istiyor. Yeniden ilişkimize devam ettirmek mi istiyor acaba bana biraz öyle geliyor gibi geliyor.

Merhaba tatlım

Eski arkadaşım beni arıyor görüşmek istiyor .Ne için görüşmek istiyor acaba. Bana kalırsa telefondayken söyle ne için görüşmek istediğini söylemezsen seninle görüşmem de. Bakalım buna ne diyecek. Israrla görüştüğüm zaman söyleyeceğim diyorsa bil ki seni bir şeylere ikna etmek isteyecektir. İkna edeceği şey de muhtemelen tekrar ilişkinize başlamak olacaktır.

Yani seninle görüşmek istemesinin sebebi ilişkisini devam ettirmek. seninle yüz yüze geldiği zaman ah canım ben sensiz yapamıyorum ben sensiz edemiyorum 6 ay geçti dünyam karardı gibi sözlerle seni ikna edip yeniden ilişkimize devam etmek isteyecektir .Bana kalırsa böyle.

Ama beni genelde bu erkek arkadaş muhabbetlerini pek sevmiyorum. Çünkü bunun da bir sınırı olması gerektiğine inanıyorum.Şimdi bakıyorum gençler çorap değiştirir gibi sevgili değiştiriyorlar duyguları yıpranıyor sevgisi yıpranıyor daha sonra evlenecekleri insana aslında hiçbir şey bırakmıyorlar.

Bence bunun bir sınırı olmalı. Tatlım benim bu dediklerimi ilerleyen yaşlarında daha iyi anlayacağını tahmin ediyorum.

Geri