Eski sevgiliyle evlenilir mi

F

Fatma<<<<<<

Forum Okuru
Eski sevgiliyle evlenilir mi
Eski sevgiliyle evlenilir mi doğru olur mu

Merhaba

29 yaşındayım Eski Sevgilim arayıp görüşmek istediğini söyledi . Ben de onunla buluştum ve konuştuk bana evlenme teklif etti. eski sevgilim dediğim çocuk üniversiteden arkadaşımdı erkek arkadaşımdı onunla son sınıfta tanışmıştım. Yaklaşık 1 sene çıkmıştık daha sonra mezun olunca da ayrıldık öyle bitmişti. 7 sene sonra beni arayıp bulup bana evlenme teklif ediyor. Benim kafama uyan çok efendi bir çocuk onunla evlenmeli miyim diye düşünüyorum eski sevgili ile evlenilir mi

Merhaba

Eski sevgiliyle evlenilir mi sorunun cevap bence bana göre eğer eski sevgili gelip evlenme teklif etti ise evlenilir neden evlenilmesin ki. Baksana çocuk senin 7 sene sonra tekrar arayıp bulmuş konuşmak istediğini söylemiş ve evlenme teklif etmiş .

Demek ki geçen bu 7 sene süresi içerisinde senin evlenilecek bir insan olduğunu düşünmüş ve karşısına evlenilecek bir insan çıkmamış geriye dönüp baktığında bir tek tanıdığı kızlar arasında seni evlenilecek olarak görmüş bu önemli bir değerdir bence.

Bence evlen derim zaten sende çocuk iyi bir çocuk diyorsun. Evlenmemen için bir sebep yok mutlu olacağına inanıyorsan bence evlen neden evlenmiyorsun.

Merhaba

29 yaşındayım Eski Sevgilim arayıp görüşmek istediğini söyledi . Ben de onunla buluştum ve konuştuk bana evlenme teklif etti. eski sevgilim dediğim çocuk üniversiteden arkadaşımdı erkek arkadaşımdı onunla son sınıfta tanışmıştım. Yaklaşık 1 sene çıkmıştık daha sonra mezun olunca da ayrıldık öyle bitmişti. 7 sene sonra beni arayıp bulup bana evlenme teklif ediyor. Benim kafama uyan çok efendi bir çocuk onunla evlenmeli miyim diye düşünüyorum eski sevgili ile evlenilir mi
Neden evlenilmesinki sonuçta kötü ayrılmamışsınız üstelik 7 sene boyunca seni düşünmüş ee sende iyi biri diyorsun ben kaçırma derim

Merhaba

selam 7 yıl az bir zaman degil
bencede evlen çünkü seni düşünüyormuş kabul edersen buraya yaz

Geri