1. tesadüf

  tesadüf Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Şubat 2010
  Mesajlar:
  6.358
  Beğenilen Mesajlar:
  1.945
  Ödül Puanları:
  0

  Eski şifonyeriniz değerlendin

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

  Yenilenen mobilyalar Eski mobilyaları boyama

  Mobilyalarınızı boyayıp yep yeni bir görünüme kavuşturmanız mümkün. ESki bir şifonyeriniz varsa çok hoş bir çocuk odası dolabı olabilir. Eskiyi değerlendirmekte ayrı bir saant olsa gerek. Dekorasyonda önce ve sonra için güzel bir örnek. yenilenen mobilyalar hoş olmuş.

  < Konu Resmi..>


  < Konu Resmi..>   
Eski şifonyeriniz değerlendin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Değerleme oranı % 4.54

  Değerleme oranı % 4.54

  Gelir İdaresi, bu yılın 3. geçici vergi döneminde uygulanacak yeniden değerleme oranını yüzde 4.54 olarak tespit etti. Gelir İdaresi Başkanı Osman Arıoğlu imzasıyla yayımlanan sirkülere göre, geçici vergide de ihtiyaç duyulan yeniden değerleme oranı, 2007'nin 3. geçici vergileme döneminde yüzde 4.54 olarak uygulanacak. AA
 2. Eski

  Eski

  Rüyada eski bir sey veya yeninin eskidigini görmek hayir degildir.
 3. Şİfonyer seçmenin püf noktaları

  Şİfonyer seçmenin püf noktaları

  şifonyer modelleri şifonyer sifonyer şifonyerler Şifonyerler özellikle küçük evlerin dar mekanların kurtarıcı ev eşyalarıdır... Gardıroplara sığmayan eşyalar, elinizin altında olmasını istediğiniz kıyafetler şifonyerlre yerleştirilir... Şimdi sizlere iyi bir şifonyer nasıl olmalıdır...Şifonyer seçmenin püf noktaları nelerdir...Onları anlatıcam melekler :tik: İyi bir şifonyeri nasıl...
 4. Çeyiz sandığınız değerlensin

  Çeyiz sandığınız değerlensin

  Çeyiz sandığından orta sehpa Çeyiz sandığı kullanım alanı Çeyiz sandığını yer sıkıntısı olur sebebi ile almadım. Bu örnekte çeyiz sandığından orta sehpa örneği sergilenmiş. GErçekten hoş olmuş. Sandıkları değerlendirmek için iyi bir fikir olabilir.
 5. Boş duvarlarınız değerlensin

  Boş duvarlarınız değerlensin

  Giriş dekorasyonu Aynalı ayakkabılık modeli Büyük bir girişiniz varsa ve değerlendirmek istiyorsanız boş duvarınıza böyle bir köşe hazırlayabilirsiniz. Hem aynalı hemde oturma alanı olan bu yer aşağıdaki seppetleri ielde size depolama alanı sağlayacak.

Sayfayı Paylaş