Eski ve Yeni Haliyle Hadise

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Eski ve Yeni Haliyle Hadise
hadise estetik hadise burun estetiği estetiksiz hali hadisenin estetiksiz hali hadisenin eski

Gösteri dünyasında hemen herkesin uydugu kurallardan biridir... Şöhret basamaklarını tırmananlar gün gelir fiziksel görünüşlerinde beğenmedikleri yerleri de değiştirip yeniler. Türkiye'yi Eurovision Şarkı Yarışması'nda temsil edecek olan Hadise de bu kuralı bozmamış. Soldaki kare Hadise henüz bugünkü kadar ünlü olmadan önce çekilmiş. Sağdaki ise ünlü olduktan sonra. Elbette her iki karede de Hadise çok genç ve çok güzel. Ama bir farkla. Aradan geçen zaman içinde genç şarkıcı burnunun görüntüsünü beğenmemiş olacak ki değiştirmiş. İşin doğrusu bu yenilik de onun güzelliğine güzellik katmış. İşte Hadise'nin bugünkü şöhretini yakalamadan önceki ve sonraki görüntüsü...

hadise abla mühtiş olmuş ben hadise ablayı çooook seviyorum harika müzik yapıyor şarkı tarzıyla duruşuyla harika bir kız çoook tatlı kendisi süper tanışmak istiyorum ve fotorafı istiyorum kendini iyii bak öptüm byyy

ben nurgül oses türkiyeye gelicem beni unutma

çok güzelsin burun estetiksiz olsaydıda severdim sahnedeki duruşunla güzelliğinle 1. en güzel hen çok beyenilen kişisin 1 numarasın seni izlemeye gidiyorum o ses türkiye selam
ben nurgül sinç kullanıcı adımı yazmasam bile adımı biliyosun biraz büyüyünce o ses türkiyeye katılıcam söz adımı unutma :*

Geri