1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113

Eskipazar Resimleri

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

eskipazar resimleri karabük eskipazar resimleri Eskipazarlı olan bilen varmı aranızda bilmiyorum ama ben çok beğendim Eskipazarı.Gerçekten yaşanmaya görülmeye gezilmeye değer yerlerden birisi olarak görüyorum.Tabiatı,yeşili,mavisiyle Eskipazar çok güzel bir yer:) [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Buraya gezmeye yada tatil amaçlı gidenler kültürel zenginlikleride bir arada bulacaklar.Eski çağlardan kalma bir yerleşim bölgesi Eskipazar birçok kültürel zenginlikleride içinde barındırmaktadır

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Eskipazar Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nil Karaibrahimgil resimleri

Nil Karaibrahimgil resimleri

tek taşını kendi alarak kadınlar arasında tek taş muhabetlerinde bir çığır açan ve tam 7 yaşından belli söz yazan Nil Karaibrahimgil resimleri.haa bu arada sevgili Nil hem tek taşını kendi almış hemde kendi takmış sakın unutmayın oldumu melişlerim :D:D bütün kızlar toplanınca zaten kendisi anlatacaktır size tek taş olayının detaylarını :D:D hadi bakim sağ eller havaya :f040:
  2. fantastik huzur resimleri

fantastik huzur resimleri

huzur resimleri huzur fotoları fotoğrafları resmi huzurlu resimler Yanlızlık bir çok kez huzur verir bize.Bazen huzura ihtiyacımız olduğunda yanlız kalmak isteriz. Eğer ki yanlız kalmaya ihtiyacınız var ise vede yanlız kalma gibi bir lüksünüz yok ise o anda işte size bir nebze olsada huzur verecek fantastik resimler yetişir imdadınıza :)
  3. Hillary duff resimleri

Hillary duff resimleri

hilary duff resimleri
Etiketler:

Sayfayı Paylaş