1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Esneyen Kadın Resmi lazım bana

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Arkadaşlar hepinize selam olsun ve keyfi dolu neşesi bol bir gün olsun diyorum ve sizden Esneyen Kadın Resmi istiyorum ne yapacaksın diye sormayın gerçekten lazım:)

   
 2. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

Esneyen Kadın Resmi lazım bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Anne Bana Bu Resmi Anlat!!!

  Anne Bana Bu Resmi Anlat!!!

  Annen sana bu resmi anlatamaz küçüğüm, anlatmaya kalksa tutamaz hıçkırıklara karışan gözyaşlarını O senin kardeşin küçüğüm, hiç tanımadığın Afrika’lı kardeşin Gündüzleri aç, geceleri uykusuz, bakımsız ve hasta Onu bu hale getirenler kim bilir şimdi hangi otellerde, hangi yatlarda ? İnsan küçüğüm, insan Uyuyan, umursamayan, unutan insan Yeryüzünü fesada boğan, Rabb’ine karşı...
 2. Neşeli Mesajlar lazım bana

  Neşeli Mesajlar lazım bana

  Kardeşim son günlerde neşesini yitirmiş hatta bunalımların en kralını yaşıyor resmen:S Ona yazacağım biraz onu gülümsetecek Neşeli Mesajlar yazmanızı istiyorum sizden hep stres olmuyor hayata biraz da neşe lazım dimi :)
 3. Yazılı Gül Resmi lazım bana

  Yazılı Gül Resmi lazım bana

  Kızlar gül resimleri arıyorum bir sayfada kullanacağım ama gül resimlerinin üstünde yazılarında olması lazım ben resim üzerine yazı yazmayı bilmiyorum o yüzden sizden hazır hazır istiyorum lütfen bana Yazılı Gül Resmi verir misiniz?
 4. Süslü Mesajlar lazım bana

  Süslü Mesajlar lazım bana

  Arkadaşlar öncelikle hepinize keyifli ve neşeli günler diliyorum ve benim için özel olan bir arkadaşıma göndermek için sizden Süslü Mesajlar sunmanızı istiyorum şimdiden tşkler.
 5. Zehir Mesajlar lazım bana

  Zehir Mesajlar lazım bana

  Selam arkadaşlar bana mümkünse Zehir Mesajlar yazmanızı rica ediyorum. Bir arkadaşım için çok gerekli ona en zehirli mesajları yazıp sözlerimle zehirlenmesini istiyorum.

Sayfayı Paylaş