1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    783
    Ödül Puanları:
    113

Esneyen Ünlüler

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Annem hep esnerken bana derdiki; kızım ağzını kapa hem çirkin görünürsün hemde ağzına pislik kaçar (sebebi esnerken nefesimizi önce içimize çekmemiz....) Pislik kaçarı kanıtlayamdım kendimce fakat çirkin olunurmuş kısmını kendime kanıtlayarak burdan anneme teşekkür ediyorum.. İşte ünlüler esnerken objektiflere yakalanmışlar...

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    ohh ohh hiç ağız kapama gibi bi huyları yok anlaşılan

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    783
    Ödül Puanları:
    113
    Yok anam yok baksanaa bir karış açmışlar ağzlarını... ay çok çirkin olmuşlar..

Esneyen Ünlüler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yabancı ünlülere benzeyen ünlülerimiz

Yabancı ünlülere benzeyen ünlülerimiz

sanatcılara benzeyenler ünlülere benzeyenler tülin şahin kime benziyor meral kaplan kime benziyor tulin sahin ilk ünlümüz avustralyalı şarkıcı oyuncu holly valance ye benzeyen hepsi grubundan eren ben benzettim ama bilemiyorum tabi işte eren aşağıda gördüğünüzde holly ikinci ünlümüz ziynet sali ziynet sizce kime benziyor dersiniz tabiki jennifer lopeze hemde çok benziyor...
  2. ünlülerden abiyeler

ünlülerden abiyeler

ünlülerin giyim modellerinden örnek alan birçok bayan var.İşte bunlarda fikir olsun diye abiyeler.:)Bakalım ünlüler özel davetlerde neler giymeyi tercih etmiş.:) Alicia Keys Frieda Pinto Beyonce Heidi Klum
  3. ünlülerin küçüklükleri

ünlülerin küçüklükleri

Ünlülerin küçük hallerine burun bakın...
  4. Ünlülerin Parfümleri

Ünlülerin Parfümleri

unlulerin parfumleri ünlülerin parfümleri ünlülerin parfümleri, ne kullanıyorlar, markaları, parfüm isimleri, nelerdir, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Şöyle her daim mis gibi kokmayı kim sevmez.Dünyada en çok tüketilen kişisel ürünlerden biri parfümdür.Peki sevdiğimiz yıldızlar hangi parfümleri kullanıyorlar acaba,merak ediyor musunuz? Anne Hathaway:...
  5. Esneyen Kadın Resmi lazım bana

Esneyen Kadın Resmi lazım bana

Arkadaşlar hepinize selam olsun ve keyfi dolu neşesi bol bir gün olsun diyorum ve sizden Esneyen Kadın Resmi istiyorum ne yapacaksın diye sormayın gerçekten lazım:)

Sayfayı Paylaş