Esra Erol kimdir

M

Misafir

Forum Okuru
Esra Erol kimdir
esra erol kimdir
esra erol kimdir, biyografi, hamile, hayatı, kısaca hayatı, resimleri, hakkında bilgiler, reklam filmleri, oyunculuk deneyimi, filmleri,

Günümüzün en popiler sunucularından olan Esra Erol, hamileliğine rağmen her gün hayranlarını ekran başına kitliyor.

Sevgili Melek'ler, Esra Erol'u kendi ağzından dinlemeye ne dersiniz :) Buyrun:)

84da8112355721.jpg

Kendi sözleriyle Esra Erol
12 mayıs 1982 doğumluyum. Tipik bir boğa burcu yükselenim balık...
İstanbulluyum, Eyüp doğumluyum.
Babam emekli başkomiser annem ev hanımı... 5 kız kardeşiz... Sevgi dolu bir ailenin ortanca kızıyım...
İlk orta ve lise de uzun yıllar spor yaptım tek hedefim beden eğitimi öğretmeni olmaktı..
Maltepe Üniversitesi'nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldım. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldım. Ardından da staja başladım.
Basketbol oynadım... Kros (3000 metre ) koşu yarışlarında birçok madalya kazandım...

Oyunculuk Deneyimi

Reklam

Knor Çorba

Film

Tuzak (Yönetmen : Nazif Tunç Oy)
Otel İstanbul (Yönetmen : Mesut Uçakan)

Program

Turkuaz (Kanal D)
Siemens Mobile Kuşak Sunucu (Technology Channel)
Desti Izdivaç (Flash TV)
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV)
Esra Erol`da Evlen benimle (( ATV))

Esra Erol, sunucusu olduğu programında, canlı yayında evlendi. (2 Temmuz 2010)

bu biyografi yanlıs :S kendi resmi sitesinde böyle yazmıyordu kütahyada lisede cam seramik bölümü okumus radioda stajını kütahyada yapmıs ve programındada yengeç burcu olduğunu bir kaç kez dile getirdi :S

Kendi sitesini bilmem ama kaynak aldığım sitede bunlar yazıyordu. Esra Erol'a sormak lazım :) En doğrusunu kendi bilir çünkü :D:D

Geri