Esra Erol'un Saçları Ne Renk 2013

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Esra Erol'un Saçları Ne Renk 2013
esra erolun saç rengi
esra erol saçları 2013
Sevgili melekler, ekranlarda hergün boy gösteren, evlendirme programıyla televizyonda yer alan Esra Erol'un en çok saç rengi merak ediliyor. Yılın trendi saç renklerini takip eden ve uygulayan Esra Erol, bu yılın kahverengi tonlarını da saçlarına yansıtıyor.

Hamilelik sonrası tekrar programa dönen ve saçları kahverenginin her tonuna bürünüyor. Tatlı kahve rengi, küllü kahve rengi, bal köpüğü rengi, karamel kahve rengi, kestane kahve rengi ve kızıl kahve gibi kahverenginin her tonu Esra Erol tarafından kullanılıyor.

Esra Erol tekrar eski formuna dönmüş daha da güzelleşmiş farkeden olmuştur mutlaka. Saçlarında da değişiklik yapan ünlü sunucunun yeni saç rengi bal köpüğü yılın en trend saç renklerinden olan bal köpüğü saçlı ünlüler kervanına Esra Erol’da katılmış görünüyor.

Hatta Esra Erol, saçlarındaki bu kadar renk farklılığından ötürü Blendax şampuan reklamında dahi oynamıştı.

Bu sezon doğal tonlara dönme vakti geldi. Sonbahar saç renkleri trendlerinde pastel renkleri, kahveler çok moda. Yumuşak sarışınlar ve düz renkler trend haline geldiler. Sonbaharda birlikte röfle, gölge uygulamaları rafa kaldırıldı. Bunlar yerine ombre saç boyama tekniği ön planda tutuluyor. Doğal tonlarda saçları çarpıcı ve etkileyici yaparak yumuşak dalgaları ön planda tutmalısınız. Doğal nötr tonlarda etkileyici koyu tonlar kullanın. “Karamel Kahve” en çok moda olan saç renkleri olarak gösterilmektedir.
 

Benzer İçerikler

ışılsu
Cevaplar
4
Görüntüleme
7K
*şiker*
*şiker*
narçiçeğimm
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
narçiçeğimm
narçiçeğimm
Uzman SühaN
Cevaplar
2
Görüntüleme
8K
Uzman SühaN
Uzman SühaN
B
Cevaplar
0
Görüntüleme
5K
beklenenbebis
B
Üst