esse ürünleri hergün farklı bir indirimle

pinkdream

Yeni Üye
Üye
esse ürünleri hergün farklı bir indirimle
magimix türkiye
esse yi biliyorsunuzdur heralde, çok güzel eşyaları var mağazasına girince hepsini incelemeden çıkamıyor insan. bazı ürünlerini kullanıyoruz gerçekten çok sağlam ve kaliteli ömürlük diyebilirim yeni evleneceklere tavsiye ederim bir de yeni site açmışlar hergün farklı bir ürünleri %50 indirimle satılıyor.

şu an buharlı ütü satılıyor fiyatı 295den 169 a düşmüş bana çok iyi geldi..
hergune1esse

Esse'den ürün almayın

Ürünlerinizde magimix meyve sıkacağını çok beğenerek almıştım hemde iki tane, birini hediye olarak teyzeme yolladım kendisi mersin de yaşıyor. Ürünü aldıktan sonra magimix'in üst aparatı sağa döndürelek motorun üsütne oturan aparattaki dişliler kırıldı ve motoru oldugu gibi duruyor bende teyzemle kendi ürünümü değiştirdim o zaman mersinde esse yoktu cihazı buraya getirdim ve parçasının gelmesini bekledim ama o parça yaklaşık 2 yıldır gelemedi. Atmak istesen atamazsın cihaz yepyeni duruyor ve verdiğin paraya yazık parçayı beklesen ki servisiniz çocuk var sanıyor karşında adam oyalıyor resmen. Eğer ürünlerinizin yedek parçaları yoksa alırken söyleyin, siz bunu alıyorsunuz ama bir arıza çıktığında sizin mağduriyetinizi gideremeyiz deyin bizde almayalım paramızda bize kalsın 100 veya 200 liralık bişey de değil aldığım ürün. Son yol olarak Şikayetimvar aracılığıyla Esse'ye ulaşmayı istedim vede burdan size yazdım. Zararımın giderilmesini istiyorum. Ne kadar ciddiye alırsınız bilmiyorum ama bu da sonuç vermezse hakkımı aramak için legal yollara başvuracağım. Artık ürünlerinizide kimseye tavsiye etmiyorum.. Esse'den çöp bile almıyorum ve çevremede aldırmıyorum.

Ürünlerinizde magimix meyve sıkacağını çok beğenerek almıştım hemde iki tane, birini hediye olarak teyzeme yolladım kendisi mersin de yaşıyor. Ürünü aldıktan sonra magimix'in üst aparatı sağa döndürelek motorun üsütne oturan aparattaki dişliler kırıldı ve motoru oldugu gibi duruyor bende teyzemle kendi ürünümü değiştirdim o zaman mersinde esse yoktu cihazı buraya getirdim ve parçasının gelmesini bekledim ama o parça yaklaşık 2 yıldır gelemedi. Atmak istesen atamazsın cihaz yepyeni duruyor ve verdiğin paraya yazık parçayı beklesen ki servisiniz çocuk var sanıyor karşında adam oyalıyor resmen. Eğer ürünlerinizin yedek parçaları yoksa alırken söyleyin, siz bunu alıyorsunuz ama bir arıza çıktığında sizin mağduriyetinizi gideremeyiz deyin bizde almayalım paramızda bize kalsın 100 veya 200 liralık bişey de değil aldığım ürün. Son yol olarak Şikayetimvar aracılığıyla Esse'ye ulaşmayı istedim vede burdan size yazdım. Zararımın giderilmesini istiyorum. Ne kadar ciddiye alırsınız bilmiyorum ama bu da sonuç vermezse hakkımı aramak için legal yollara başvuracağım. Artık ürünlerinizide kimseye tavsiye etmiyorum.. Esse'den çöp bile almıyorum ve çevremede aldırmıyorum.

arkadaşım buradaki yazıyı yazan essenin sahibi değil hepimiz gibi paylaşım yapan bi üyedir öyle bi yazı yazmışsın ki sanki forumu açan kişi esseden biride ona itham ediyosun şaka gibisin yaaaaaa bide diosunki ulaşamadım burdan size yazdım biz essenin mağaza müdürümüyüz allahım yaaa sadece paylaşım ok anladın sanıyorum

Evet ben sadece paylaşmak amaçlı açtım konuyu esse ile uzaktan yakından alakam yok ayrıca esseden de bi çok alışveriş yaptım, arızalanıp teknik servise götürdüğüm de oldu. haklarınızı bilseydiniz keşke yedek parçayı belli bi süre zarfında getirmiyorlarsa ürünü değiştirmeleri gerekirdi keşke başvurularınızı dogru yapsaydınız.

Geri