Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Estetikte Son Trendler nedir buyrun öğrenelim melekler

  Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  estetikte son moda estetik çeşitleri hakkında bilgi


  Güzelleşmek ve gençleşmek için, bıçak altına yattığımız estetik çeşitleri hakkında sizlere bilgi aktarıyor ve bu yılın estetik trendleri neler hepbirlikte bilgi ediniyoruz Melek'ler. İşte estetikte son moda arkadaşlarım:)


  [​IMG]


  Estetik cerrahi dünyasından her geçen gün yeni ve güzel bir haber geliyor estetikteki son moda trendlerhakkında sizlere detaylı bilgiler hazırladık artık operasyonlar daha kolay ve acısız, iyileşme süreleri kısa, sonuçlar ise son derece doğal.Burun iç bölgesinde yapılan düzeltmelerde yoğun olarak lazer uygulanıyor. Kıkırdak şekillendirmelerinde özel geliştirilmiş bilgisayar destekli lazerler kullanılıyor.

  Artık burunda sadece düzeltilmeye ihtiyaç duyulan bölgelere yapılan minimal işlemler ile hem eskiden yapabildiğimiz tüm düzeltmeleri yapabiliyoruz hem de anatomiyi değiştirmediğimiz için sonuç çok daha doğal ve kalıcı olabiliyor.

  Kepçe kulakların düzeltilmesi de hastalarca en fazla talep gören estetik operasyonlardan. Kulak bölgesinde yapılan düzeltmeler sonrası hastalarımız, eskiden 15-30 gün bandaj kullanırlar, yaklaşık 10 gün banyo yapamazlardı ve önden ya da arkadan yapılan yaklaşıma bağlı olarak az ya da çok gizlenmesi gereken yara izleri oluşurdu. Zaman içinde anatominin tam olarak anlaşılması ve bu bölge ameliyatlarında yapılan geliştirmeler ve teknolojinin desteği ile artık sadece iğne deliklerinden ameliyatı yapabiliyoruz; kıkırdaklar gerektiğinde lazerle şekillendiriliyor.

  Zaman içinde minimal cerrahi uygulamaların, gelişmiş lazer uygulamaları ile desteklenmesi ile artık çok daha az kesiler kullanarak ve mümkün olduğu kadar iz oluşturmadan, aynı sonuçların daha doğal ve kalıcı olarak elde edilmesi mümkün olabiliyor.

  Özellikle alt ve üst göz kapağı deformasyonu oluşturan tüm sebepler, farklı lazerler yardımıyla düzeltilebiliyor. Torbalar ve kırışıklıklar, minimal cerrahi ve lazer desteği ile tedavi edilebiliyor.

  Memeyi Kendi Dokusuyla Asma’ yöntemi, memenin doku sıkılığındaki azalma ve sarkma problemini minimal izle ve daha kalıcı olarak çözen bir yöntem olarak geliştirildi.

  Meme büyütme ameliyatlarında hastanın göğüs kafesi ve meme yapısına uygun protez tipi seçimi başarıyı çok büyük oranda etkiliyor ve hasta memnuniyetini arttırıyor. Günümüzde bu tip operasyonlar, mümkün olan en az kesi ile yapılabiliyor.

  Yüz germe ameliyatları günümüzde oldukça minimalize edilmiş durumda. Çok az kesi ile mini lifting tarzında uygulanıyor; yağ dolgusu, hazır dolgular ve botoks gibi işlemler ile takviye ediliyor. Tek başına boyun germe işlemi çok az uygulanıyor.
   
Estetikte Son Trendler nedir buyrun öğrenelim melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Sahurda neler yemeliyiz buyrun öğrenelim melekler

  Sahurda neler yemeliyiz buyrun öğrenelim melekler

  sahurda beslenme önerileri sahurda ne yemeli Ramazan Ayı'nda oruç tutarken zorsunmamak için ve bir de oruçluyken zayıflamak için sizlere bu yazımızda sahurda beslenme önerileri sunuyor ve son günlerin merak sorusu olan sahurda ne yemeli konusuna bu yazımızda bir açıklık getiriyor ve sizlere sahur sofraları hakkında bilmeniz gereken bilgileri aktarıyoruz Melek'ler. Sahurda Tok Tutan...
 2. Kadir Gecesinin Manası Ve Önemi nedir buyrun öğrenelim meleklerim

  Kadir Gecesinin Manası Ve Önemi nedir buyrun öğrenelim meleklerim

  Kadir Gecesinin Anlamı Ve Önemi Kadir Gecesinin Önemi Nedir http://www.meleklermekani.com/tum-islami-bilgiler/226219-kadir-gecesinde-kilinacak-namazla-ilgili-tum-bilgiler.html paylaşımımızdan sonra, bu yazımızda da kadir gecesinin önemi ve manası nedir diyen arkadaşalrımız için, Kadir Gecesinin manası ve önemi hakkında bilgiler aktarıyor ve tüm müslüman aleminin Kadir Gecesini şimdiden...
 3. Atlılar Dizisinin Konusu Nedir buyrun öğrenelim melekler

  Atlılar Dizisinin Konusu Nedir buyrun öğrenelim melekler

  Atlılar Dizisinin Konusu Atlılar Dizisi Konusu Başrollerini Sarp Leventoğlu ve Aslı Tandoğan'ın üstlendiği Atlılar dizisi konusu nedir bu yazımızda hep birlikte öğreniyoruz Melek'ler. İşte size Atlılar dizisi hikayesi hakkında merak ettiğiniz bilgiler; Yeni sezonda Star Tv'de başlayan Atlılar Dizisi'nin başrollerini Sarp Leventoğlu ve Aslı Tandoğan oynayacak. Oldukça iddialı...
 4. Kilo Aldırmayan Yiyecekler neler buyrun öğrenelim melekler

  Kilo Aldırmayan Yiyecekler neler buyrun öğrenelim melekler

  tok tutan yiyecekler kilo yapmayan yiyecekler Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda zayıflamak isteyenler için tok tutan yiyecekler neler konu alıyor ve ilgili tüm arkadaşlarımıza, işte tok tutan besinler burada diyoruz! Esmer pirinç: B Vitamini deposu olması sayesinde proteinleri hazmı kolaylaştırıyor. Greyfurt: Metobolizmayı hızlandırıyor...
 5. En Faydalı Buluşlar neler buyrun öğrenelim melekler

  En Faydalı Buluşlar neler buyrun öğrenelim melekler

  Faydalı Buluşlar En İlginç ve Faydalı Buluşlar http://www.meleklermekani.com/icatlar-ve-buluslar/184426-milattan-sonraki-icatlar-ve-buluslar.html paylaşımımızdan sonra şimdi de sizlere en ilginç buluşlar neler sunuyor ve insanoğlunun hayatında ki en faydalı buluşlar hakkında bilgiler aktarıyoruz. Sakarin Kimyager Constantin Fahlberg, iş sonrası elini yıkamadığı için tarihteki en...

Sayfayı Paylaş