Estetikte Son Trendler nedir buyrun öğrenelim melekler

M

Misafir

Forum Okuru
Estetikte Son Trendler nedir buyrun öğrenelim melekler
estetikte son moda
estetik çeşitleri hakkında bilgiGüzelleşmek ve gençleşmek için, bıçak altına yattığımız estetik çeşitleri hakkında sizlere bilgi aktarıyor ve bu yılın estetik trendleri neler hepbirlikte bilgi ediniyoruz Melek'ler. İşte estetikte son moda arkadaşlarım:)


estetik-4c.jpgEstetik cerrahi dünyasından her geçen gün yeni ve güzel bir haber geliyor estetikteki son moda trendlerhakkında sizlere detaylı bilgiler hazırladık artık operasyonlar daha kolay ve acısız, iyileşme süreleri kısa, sonuçlar ise son derece doğal.Burun iç bölgesinde yapılan düzeltmelerde yoğun olarak lazer uygulanıyor. Kıkırdak şekillendirmelerinde özel geliştirilmiş bilgisayar destekli lazerler kullanılıyor.

Artık burunda sadece düzeltilmeye ihtiyaç duyulan bölgelere yapılan minimal işlemler ile hem eskiden yapabildiğimiz tüm düzeltmeleri yapabiliyoruz hem de anatomiyi değiştirmediğimiz için sonuç çok daha doğal ve kalıcı olabiliyor.

Kepçe kulakların düzeltilmesi de hastalarca en fazla talep gören estetik operasyonlardan. Kulak bölgesinde yapılan düzeltmeler sonrası hastalarımız, eskiden 15-30 gün bandaj kullanırlar, yaklaşık 10 gün banyo yapamazlardı ve önden ya da arkadan yapılan yaklaşıma bağlı olarak az ya da çok gizlenmesi gereken yara izleri oluşurdu. Zaman içinde anatominin tam olarak anlaşılması ve bu bölge ameliyatlarında yapılan geliştirmeler ve teknolojinin desteği ile artık sadece iğne deliklerinden ameliyatı yapabiliyoruz; kıkırdaklar gerektiğinde lazerle şekillendiriliyor.

Zaman içinde minimal cerrahi uygulamaların, gelişmiş lazer uygulamaları ile desteklenmesi ile artık çok daha az kesiler kullanarak ve mümkün olduğu kadar iz oluşturmadan, aynı sonuçların daha doğal ve kalıcı olarak elde edilmesi mümkün olabiliyor.

Özellikle alt ve üst göz kapağı deformasyonu oluşturan tüm sebepler, farklı lazerler yardımıyla düzeltilebiliyor. Torbalar ve kırışıklıklar, minimal cerrahi ve lazer desteği ile tedavi edilebiliyor.

Memeyi Kendi Dokusuyla Asma’ yöntemi, memenin doku sıkılığındaki azalma ve sarkma problemini minimal izle ve daha kalıcı olarak çözen bir yöntem olarak geliştirildi.

Meme büyütme ameliyatlarında hastanın göğüs kafesi ve meme yapısına uygun protez tipi seçimi başarıyı çok büyük oranda etkiliyor ve hasta memnuniyetini arttırıyor. Günümüzde bu tip operasyonlar, mümkün olan en az kesi ile yapılabiliyor.

Yüz germe ameliyatları günümüzde oldukça minimalize edilmiş durumda. Çok az kesi ile mini lifting tarzında uygulanıyor; yağ dolgusu, hazır dolgular ve botoks gibi işlemler ile takviye ediliyor. Tek başına boyun germe işlemi çok az uygulanıyor.
 
Üst