Etkileyici ve en güzel sonbahar mesajları

M

Misafir

Forum Okuru
Etkileyici ve en güzel sonbahar mesajları
etkileyici sonbahar mesajları
en güzel sonbahar mesajları

İnsan her gün aynı ruh haliyle olmuyor ne yazık ki... Kimi gün, bir çocuk gibi mutlu olmak istiyor ve belkide gerçekten de öyle mutlu oluyor. Kimi zamanda nedensiz bir şekilde kendini mutsuz hissediyor ve hüzünlü olmak istiyor. İŞte o hüzün günleri için, biz de sizlere en güzel sonbahar mesajları sunuyoruz Melek'ler.

huzun-resmi-3813.jpg

SANA SIRILSIKLAM AŞIĞIM BUNA TÜM SONBAHAR YAĞMURLARI ŞAHİT...!

Ay gülümsüyor gökte güneeşe sevgisinden mars ağlıyor güneş sisteminde venüs yok diye ben de üzülüyorum.sen yoksun diye

Ben seni, son Rondo bisküvimi verecek vede yolculuğa çıktığında arkandan Ülker çikolata yemeyecek kadar çok seviyoyum...

karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek.gündüzleri,yıldızları görmek marifet.aşık olmak önemli değil,bir ömür boyu sevebilmek marifet...AŞKIM

içimde sakladığım bir şehirdesin, unutmaya kıyamıyorum, geceler karanlık geceler hüzün bu deli hasrete dayanamıyorum, ben sevmekten suçlu aşktan sanığım, hala sana aşık ve hala yanığım SENİ ÇOK SEVİYORUM....

ICIMDE BIR HIS VAR BENDEN PES DIYOR OLMAYAN DUADAN UMIT KES DIYOR MADEM KI BAHTIMIZ BOYLE ISTIYOR KADERIN EMRINE UYALIM GITSIN ARKADAS...?

Allahım beni öyle bir sonbahar ayazı öldür ki , sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamazsın...

Geri