Etype proğramı nasıl kaldırılır

offf nerde yazıyo o uninstall yaaa göremiyorumm daha açık yazın lütfennn... =( =(

offffffffffffffff

olmuyooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo =( =(

ben direk denetim masasından kaldırdım sorun olmadı(şimdilik)

arkadaşlar etype klasörüne girin oarada çıkan uninstall klasörüne tıklayın ve çıkan soruya no diyn sonra siliniyor. bn öyle yaptım . . .

kardeş başlattan gir tüm programlardan o dosyayı bul unstall var ona tıkla cancel e tıkla sonrada gel masa üstü ve nerede kayıtlı ise oralardan sil geri dönüşüm kutusundanda sil

ben kaldırdım bunları yapmadan program ekle/kaldır var denetim masasında ona girin!

Görev yöneticisinden sonlandırın.Tekrar açılana kadar Unlocker programını indirin . Eğer bidaha açılırsa yine görev yöneticisinden sonlandırın. Ardından eTypenin simsesine tıklayıp özelliklere girin orada Dosya Konumunu Aç yazacaktır tıklayın ( O arada açılmaya devam ederse yine görev yöneticisinden sonlandırın) ardından orada çıkan bütün dosyaları seçip sağ tıklayıp Unlocker yazar ona tıklayın ve dosyaları yavaş yavaş silecektir . Ve ondan sonra geri dönüşüm kutusundan kaldırın . Yani hiç tamamlamaya filan gerek yok.

Zor işler onlar

ARKADAŞLAR program ekle kaldır `a tıklayın girin Etype kaldırın bu kdr basit bişi

Benzer Diğer Konularımız !

Geri