Euphoria Aegean Resort Spa Hotel Tanıtımı (videolu)

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Euphoria Aegean Resort Spa Hotel Tanıtımı (videolu)
Euphoria Aegean Resort Spa, seferihisar otelleri, yeni açılan oteller


Rüya otel, rüya plaj, rüya personel, rüya doğa! Kendilerine değer veren ve sevenler için, bulunması Milyon dollar değerinde!

Klasik " eğlendir – beni " her şey dahil tatil hayranları, aynı şekilde benim gibi huzur ve gizlilik sevenler, - her iki ihtiyacınız da bu otelde şaşırtıcı bir şekilde karşılanıyor.euphoria-aegean-resort-spa.jpgBurası biz insanların dünyevi ihtiyaçlarını karşılamak için becerikli ve sevgi dolu ellerde işlenmiş değerli bir doğal mücevher, tanrıların bir hediyesidir.

Eğlenceyi ve aktif tatili sever misiniz? Hayal edebileceğiniz her şey, canlı ve tam gün eğlence, havuzlar ve sahil, son derece güleryüzlü personeli ile birçok bar, tam kapsamlı su sporları, iyi donanımlı bir spor salonu, su kaydırakları, profesyonel akşam şovları ve şafak vaktine kadar çılgın partiler.

Hakettiğiniz tatilinizde biraz daha gizlilik ve kişisel dokunuşlar mı tercih ediyorsunuz? İşte burada, nefes kesen manzarası ile özel kumsal, kişisel hizmeti ile kolay ayırtılabilir VIP çadırları, en küçük gereksiniminizi dahi karşılayan son derece özenli konuk hizmeti, şımartan geniş menüsü ile lüks SPA, siz isteyene kadar huzurunuzu hiçbir sesin bozmayacağı geniş seçenekleri ile yüksek kategorili lüks odalar, suitler ve villalar.

Çocuklarla tatil mi? Şimdi, çocuklar için bu kadar eğlence seçenekleri içeren daha iyi bir yer bulmak zor, çocuk su parkı, çocuk kulübü, özel menu, mini disko ve çocuklarla seyahat etmeyi kolay ve keyifli kılan daha bir çok küçük ama önemli ayrıntılar.

Bir otel tüm bunları nasıl birleştirebilir, inanılması zor gelebilir, ama burada öyle! Ve gerçekten tek bir ihmal bulmak için gerçekten çabalamanız gerekir!

İnanılmaz mutfağı da dile getirmeye değer, ister büfe şeklinde ister otelin sunduğu çeşitli a la carte restaurantlarından herhangi biri, en seçici gurmeleri bile tatmin eder, her zaman yüzlerinde bir tebessüm olan son derece güleryüzlü, yardıma hazır ve birçok dile hakim personeli sıcıkı yüzleri evde unutturur, ve daha inanılmaz bir dizi extra hizmetler! İster inanın ister inanmayın, alışverişe bile çıkabilirsiniz..

Muhteşem otelin en küçük ayrıntısında yatan büyük özen ve itina ile gerçek iç mimari hayranlarını kendilerini cennette hissedecekler.

Ve Ege Denizi kendisi, soğuk, derin mavi, berrak ve sevecen, buradaki değerli ve unutulmaz zamanınızı taçlandıracak. Bu ilham, bu dürtü, bu sevgi, bu hayal edebileceğiniz en hassas ve tatlı hatıralarınızı yaşamanız için -içtenlikle buna değdiğinize inanların sonsuz çabaları ile -en güzel rüyanızın gerçekleşmesi!

Ve, hayır, buna ulaşmak için " son Forbes dergisindeki adamlar"dan biri olmak zorunda değilsiniz! Ve eğer bu bölgede başka bir oteli tercih etmek isterseniz – bu size kalmış, fakat sizi uyarmıştık :) Euphoria Aegean otele hoşgeldiniz – Siz bunu gerçekten hakettiniz!AYRINTILI BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...
 
Üst