Etiketler:
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Ev dekorasyonunda siyah ve beyazın harika uyumu

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Ev dekorasyonunda siyah ve bayaz renkleri tercih edenler için dizayn edilmiş odalar ve banyolar burada.Siyahın asilliği ile beyazın temiz ve sadeliğiyle harika uyum içinde olan bu iki rengin dekorasyona kattığı güzellikleri görmenizi tavsiye ediyorum melekler.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Bunlar tam benlikmiş :) :beşiktaş:

3. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
Ev dekorasyonunda siyah ve beyazın harika uyumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sadece Siyah ve Beyaz

Sadece Siyah ve Beyaz

Siyah beyaz sevdim seni Yaşamım düşüncelerim Hepsi siyah beyazdı Bir zorunluluktu beni bağlayan Beyazın saflığına ve siyahın gizemine Güzel günler yaşamak isterken Engellerin adı olmuştur siyah Beyaz Güzelliklerin vazgeçilmez tasviri Hem zıt Hem de tamamlayıcı olmuştur Siyah ve beyaz Ve ben Siyahı da severim Beyaz’ı ve seni sevdiğim kadar ALINTIDIR
  2. Siyah-Beyaz ev eşyaları

Siyah-Beyaz ev eşyaları

siyah beyaz halı modelleri siyah beyaz halı ev aksesuarları dekorasyon hali Siyah-Beyaz birbirine çok yakışan bu iki rengin evinizdeki uyumuda süper olacak kızlar :tik:
  3. beyaz ten siyah saç uyumu

beyaz ten siyah saç uyumu

siyah saç resimleri siyah saçlı beyaz tenli ünlüler beyaz ten saç ten slm melekler size bişey sorucam , internette dolaşırken beyaz tene siyah saç kullanan ünlüleri gördüm .biraz kafam karıştı . bende beyaz tenliyim hatta baya beyaz . ve şu anki saç rengim kına kızılı ama boya vaktim geldi acaba siyah saç denesem mi ? ne dersiniz?

Sayfayı Paylaş