ev hanımları buyrun sizide böyle alalım...

Ce: ev hanımları buyrun sizide böyle alalım...

ee hanımlar hiç ev hanımı yokmu buraya uğrayan..hanımlr..bugün acayip derecde stresliyim..işi bir türlü bitiremedim..oğlan dün halıya çorba döktü..dün bütün gün onla uğraştım..bugünde sırtım belim çok ağrıyor..canım hiç bişey yapmak istemiyo..öfffff işler bitmiyo aman beeee

ahanda geldim dostum güzel insan...ne güzel olmuş kı burası. ben hep gelirim sen meraklanma canım...

ee hanımlar yokmu buraya uğrayan bakiyim..neler yaptınız anlatın..tabi ew hanımıyızya hep aynı şeyler anlatacak yok diyorsunuzdur..akşama ne pişirdiniz söyleyin bakiyim:)

ee ew hanımları hani nerdesiniz..hiç uğramıyorsunuz..buralara..hiç iyi degilim ya..iş iş iş bıktırdı artık..kimsenin bana dokunmasını istemiyorum..köşeme çekilip ağlamak istiyorum..varmı öyle bi yer aceba..akşama ne pişirsemi düşünmeden buğün oğlum yemek yemedi diye düşünmeden ve kimsenin bana soru sormayacagı bi yer varmı:(varsa söyleyin lütfen...

sanırım hiç ew hanımı yok..bugün çok kötüyüm her yerim ağrıyor iş güç desen tonla..kalktım köşe bucak toz aldım ayy ne çok tozlanmışş..ne nankör ya şu ew işi..daha 3 gün öncesi köşe bucak her yeri kaldırdım toz aldım 2 gün sonraya yine aynı oluyor..canımda eskisi gibi hiç istemiyor iş güç yapmayı nedense:(

ben geldim canım aynı dert herkezde var canım acaba bu gun ne pişirsem derdi.ya sınır oluyorum bırde burda herşeyı bulmak zor.offffff offffffff
bırı gelsın şu bılaşıkları makıneye dızsın ama once temızlerı yerlerıne yerleştirsin.kızlar bırde utu yapsın gomlekler bırıkdı ay hiçbişey yapasım yok ne oluyor bana:(

karamel canım depresyonda olmayasın..o gün bende öyleydim..herşey zor geliyordu..hiç istekle yapmıyordum..havalardan insan böyle oluyor..bi süre sonra geçer..oyy oyyy kıyamam bulaşıkları bile dizecek hali yokmuşşşşşş

aynı sekılde ev dagınık balkonda ufak bı ahsap atolyem var orası dagınık tepsılerım ortada neyapıcam ben bole ben de kalkıp temızlık yapmak yerıne bııkahve alayım oturayım dıye dunuyorum sıpş.lerım var cıkmam gereken

meleğim canım ya hepimiz aynıyız havalardan çok boğuk ondan.yaz gelsin düzelecegiz inşallah..

Geri