1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ev kaplumbağası ne yer ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar tatildeydim ve evimdeki kaplubağaya yem vermeyi unuttum. Evdede yem yok acaba ev kaplumbağaları ne yer, nasıl beslenirler ? Şimdi ben marul yada ne bilim yeşillik vs versem yer mi bilginiz varmı lütfen çabuk olun kaplumbağam ölmesin yaaaa :S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ev kaplumbağası ne yer ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kırmızı Yanaklı Su Kaplumbağası

Kırmızı Yanaklı Su Kaplumbağası

kaplumbağa isimleri su kaplumbağalarının zararları kaplumbağanın zararları su kaplumbağasının kaplumbağası Kırmızı Yanaklı Su Kaplumbağası Kırmızı yanaklı su kağlumbağaları evlerde sıkça beslenen, hem karaya hem suya bağımlı yaşayan canlılardır. Ne yazık ki ne istedikleri bilinmedikleri için hobiciler su kaplumbağalarını fazla yaşatamamaktadır. Bakımı ve ihtiyaçları çok olan bir hayvan...
  2. evdeki en önemli yer mutfak

evdeki en önemli yer mutfak

country mutfak modelleri kiler modelleri mutfak raf kiler dolabı Ev hanımlarının en fazla zaman geçirdiği mutfakları daha rahat ve fonksiyonel hale getirmek elinizde. İşte size mutfak dekorasyonu için birkaç öneri. Mutfak ile oturma bölümü arasında hem mutfak aaagâhı hem de yemek masası olarak kullanılabilecek, alt kısmı depolama işlevi ören bir ayırıcı kullanabilirsiniz. Dekoratif, açık...
  3. antibiyotik yerine çocuğunuza evde tedavi olarak ne yapıyorsunuz?

antibiyotik yerine çocuğunuza evde tedavi olarak ne yapıyorsunuz?

Merhaa sevgili anneler. Ben mümkün mertebe çocuğuna ilaç vermeyenlerdenim, bu durumdan hiç hoşlanmıyorum.Hastalandığında antibiyotik yerine siz çocuklarınıza ne veriyorsunuz ? Antibiyotiğe alternatifiniz evde ne oluyor ?
  4. Rüşvetin dindeki yeri nedir?

Rüşvetin dindeki yeri nedir?

Dinimiz, gasp edilmiş malı ve zulüm, hırsızlık ile alınan, rüşvet, faiz, kumar ücretleri ve diğer hıyanet yollarından biri ile ele geçen kazancın yenilmesini ve başkalarına yedirilmesini yasak etmiştir. Kur'an-ı kerimde mealen buyuruluyor ki: (Birbirinizin mallarını, aranızda [kumar, sahtekârlık, hırsızlık, gasp, rüşvet gibi] bâtıl sebeplerle yemeyin!) [Bekara 188] Haksızı haklı, yanlışı...

Sayfayı Paylaş