1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ev Yapımı Çarşaf Böreği nasıl yapılır ya

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar kocam çarşaf böreği yapmamı istiyor ya ben ne bilim çarşaf böreğini de diyemiyorum normal börek yapmayı zaten zor biliyorum:) Sizden bu konuda bana yardım etmenizi de istiyorum lütfen Ev Yapımı Çarşaf Böreği nasıl yapılır tarifini verin.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ev Yapımı Çarşaf Böreği nasıl yapılır ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çarşaf böreği

çarşaf böreği

carsaf böregi hamuru hazır yufkadan çarşaf böreği çarşaf böreği hamuru 3 Adet yufka 2 Adet yumurta 1 Çay bardağı sıvıyağ 1 Su bardağı su İçi için : Yarım kilo et 1 Adet soğan 2 Adet domates Tuz Üzerine ; kırmızı pulbiber Hazırlanışı Yumurtaların akını sarılarından ayırın. Yumurta aklarını sıvıyağla çırpın ve suyla karıştırın. Fırın tepsisini yağlayın. Yumurtalı yağlı karışıma...
  2. Ev Yapımı Cips yapımı nasıl yapılır

Ev Yapımı Cips yapımı nasıl yapılır

Kızlar benim iki çocuğum var ellerinizden öpsünler kızım fazla değil de oğlum boğazına çok düşkün sürekli cips yiyor istiyor bu durumdan pek hoşnut kalmıyorum sağlıksız diye acaba cipsi evde kendim yapsam olur mu evde cips yapmayı bilen varsa bana yazabilir mi?
  3. Ev Yapımı Çikolata nasıl oluyor ya

Ev Yapımı Çikolata nasıl oluyor ya

Merhaba kızlar evde çikolata yapılır mı yapılırsa nasıl yapılır ben öğrenirsem bende yapmayı kesinlikle düşünüyorum. çikolata seven biri olarak evde kendi yaptığım çikolataları yemek ve ikram etmek hayal ediyorum da ne güzel olur ya :)
  4. Elde Açma Çarşaf Böreği Nasıl Yapılır Buyrun Tarifi

Elde Açma Çarşaf Böreği Nasıl Yapılır Buyrun Tarifi

Çarşaf Böreği Tarifi Çarşaf Böreği Nasıl Yapılır Sevgili melekler, hamur işi yapmak beceri ister, sabır ister. Hani eskiler derler ya eline yakışması lazım diye, tam da öyle :) Eğer elinize oklava aldığınızda eğreti durmuyorsa, birkaç deneme ardından ufak ufak hamur açmayı öğrenebildiyseniz şimdi size tarifini vereceğimiz müthiş börekle herkesin övgüsünü toplayacaksınız. İşte Karadenizin...
  5. Ev Yapımı İskender nasıl yapılıyor ya

Ev Yapımı İskender nasıl yapılıyor ya

Kızlar oruç aylarında misafirlerime ve aileme yapabileceğim farklı lezzetler istiyorum ve işe de Ev Yapımı İskender kebap ile başlamak istedim. Acaba Ev Yapımı İskender nasıl yapılıyor bilen varsa bana Ev Yapımı İskender tarifini verebilir mi

Sayfayı Paylaş