1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Evde Aşure Yapımı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Evde Aşure Yapımı Ben öğrenciyim ve aşureyi çok seviyorum bu güne dek ünlü markaların hazır aşurelerini alıyor yapıyordum ama bu gün evde kendim yapmak istiyorum acaba Evde Aşure Yapımı nasıl oluyor yardım edin.

Evde Aşure Yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşure

Aşure

MALZEMELER 1/2 kg buğday 1 çay fincanı pirinç 200 gr kuru ceviz 200 gr kuru fasulye 100 gr pilav fıstığı 200 gr nohut 1 kg toz şeker 4 adet limon 200 gr fındık 50 gr kuş üzümü HAZIRLANIŞI Pirinç ve buğdayı ayıklanıp yıkayın. Tencereye koyup, üzerini üç-dört parmak aşacak kadar su ilave edin, tencerenin kapağını kapatmadan, ateşe koyun. Kanştırarak beş dakika pişirip, ateşten alın....
  2. Aşure Yapımı

Aşure Yapımı

Aşure Yapımı hakkında bilgi verin aşure nASIL YAPILIYOR.
  3. aşure yapımı hakkında bilgi istiyorum

aşure yapımı hakkında bilgi istiyorum

Ben bu yıl ilk defa aşure yapacağım bana aşure yapmanın inceliklerini yazaıp tarifini verirmisiniz lütfen :D
  4. Evde Duş Jeli Yapımı

Evde Duş Jeli Yapımı

Bu konu; Evde Duş Jeli Yapımı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, herşeyin doğalı ve ev yapımı son yıllarda hayli revaçta. İnsanlar elden geldiğince doğal yaşayabilmenin yollarını arıyorlar. Yoğurttan peynire evde yapılmaya çalışılırken cilt bakımı ürünleri ve makyaj malzemelerinin de evde yapılmazı mümkün. Şimdi vereceğimiz tarifle de evde duş jelinizi kendiniz...
  5. Evde Şampuan Yapımı Tarifi

Evde Şampuan Yapımı Tarifi

evde şampuan yapımı evde şampuan nasıl yapılır Sevgili melekler, gıdadan, kullandığımız ürünlere kadar organik ürünler artık hepimizin gözdesi. Hal böyle olunca kullandığımız şeyleri de mümkünse evde kendimiz yapmaya çalışıyoruz. İşte onlardan birisi de şampuanlar. Malum dışarda satılan şampuanlarda her türlü kimyasal mevcut. Acaba evde kimyasalsız saf şampuan yapabilir miyiz dedik ve...

Sayfayı Paylaş