Evde bulabileceğiniz malzemelerle hızlı saç uzatma formülü

saçlarınızın uzaması için B12 ampul kullanın arkadaşlar oda çok iyi uzatıo:}

valla böle şeylerle uğraşmayın hem saçınız kırılıyo hem kokuyo bir çok şey udydum ama işin dha kolayı gdin aktardan badem yağı alın banyodan sonra nemli sça sürün sçı o uzatıoyo ama bn yeni denicem bu arda badem yağını kirpiklerede süreblrsiniz sonra yıkayın kirpikleride uzatıyo çnkü bn çok maskara dendim pahalı ama yinede kirpiklerim dökülüyodu bdem yağı çok işe yarıyo :)) ;)))

bu karışım soğuduktan sonra yumurta kırıp karıştırıp saçadöküp yıkıyomuyuz ? bilgi verin lütfen :)

ben kullanmıştımm 2 hafta boyunca işe yaradı gerçekten... Daha devam edicektim ama tembellik çöktüü bıraktımm :)) Ben saçımınn uzaması pasınaa hergünn bıkmadan yaparım diyenlerr denesin bencee işe yarıyo çünküü ;)

yumurtayı içine mi koyuyoruz yoksa kırıyomuyuz

Dün kuaföre gittim ve belimdeki saçlarımı biraz kestirmek istediğimi söyledim . Göğüs altı hizasında istediğim saçım şu anda omuzlarımda ve kesim berbat saçlarımda çabuk kabardığı için rezil bir haldeyim kuaförle binbir türlü kavga edip ayrıldım oradan tabi . İki gündür ağlıyorum bunalıma girdim . Allahtan küçük bir at kuyruğu yapabiliyorum. Saçımı açıp aynada kendimi gördüğümde sinir krizi geçiriyorum . Saçlarım çok çabuk uzar normalde ama ya küser de uzamazsa diye endişeleniyorum . Doğal formüller denycem artık bildiğiniz gerçekten işe yaramış bir formül varsa öğrenmek istiyorum . Bir de güzelim saçlarımı postij için benden habersiz bedavaya getirip, saklayan ve beni mahveden bu kuaförü nasıl şikayet edebilirim . Gözüme uyku girmiyo :(

saçımı uzaması gerek

ben saçlarımın uzamasını çok istiyorum inşallah uzar birde 2 haftada ne kadar uzar biliyormusunuz

hani içinde yumurta var ya bitlenme gibi sorunlar yaşanır mı yapan sölerse iyi olur :)

Geri